O tej karcie wiedzą nieliczni. Dzięki niej można jeść w McDonald's do końca życia za darmo

Kiedy byliśmy dziećmi, wielu z nas marzyło o darmowym jedzeniu w McDonald's kiedy tylko nam się zechce. Okazuje się, że dla niektórych owo marzenie jest codziennością, ponieważ posiadają specjalną złotą kartę. Dzięki niej restauracja sieci zobowiązana jest do wydania frytek czy burgerów za darmo.

Marzenie, by móc jeść w restauracjach McDonald's za darmo dla niektórych jest zwykłą codziennością. Okazuje się, że nieliczni nie muszą płacić za posiłek, a to, na co mają ochotę dostaną zupełnie bezpłatnie. Wystarczy, że pokażą przy kasie specjalną złotą kartę (McGold Card). Jak ją zdobyć?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czym się różni katarski McDonald od europejskiego?

Jak dostać darmowe jedzenie w "Maku"? Nieliczni posiadają złotą kartę

McDonald's w każdym kraju cyklicznie organizuje wiele promocji i konkursów dla klientów. Wielu z nas kojarzy już "OkazYeah" dostępne w aplikacji mobilnej. Dzięki nim niektóre produkty czy zestawy można kupić o wiele taniej. Żadne przywileje nie mogą się jednak równać z tym, czym jest otrzymanie McGold Card. Dzięki niej można jeść w restauracji kiedy się chce i do końca życia — za darmo. Kiedyś kartę otrzymywali w prezencie jedynie celebryci, tacy jak Rob Lowe, Bill Gates czy Warren Buffet. Dziś zasady wyglądają już nieco inaczej, a McGold Card może otrzymać praktycznie każdy.

Jak zdobyć złotą kartę McDonald's? Otrzymuje ją niewiele osób

McGold Card jest wydawana przez właściciela danego punktu restauracyjnego. Zdarza się, że otrzymują ją "lokalni bohaterowie", czy ludzie, którzy czymś się wyróżnili i zasłynęli. W 2013 r. Charles Ramsey podczas jedzenia zauważył, że ktoś usiłuje porwać trzy kobiety. Bez zastanowienia porzucił kanapkę, ruszył im na ratunek i wyrwał z rąk oprawców. Odwagę mężczyzny zauważył właściciel restauracji w Ohio, który podarował mu złotą kartę. Innym razem właściciel jednej z hanowerskich restauracji podarował McGold Card pewnej wiernej klientce, Nadine Baum, która obchodziła setne urodziny.

Niestety do dziś nikt w Polsce nie otrzymał tego wyróżnienia. Możliwe, że za jakiś czas odwaga któregoś z klientów zostanie zauważona, dzięki czemu właściciel któregoś punktu podaruje mu McGold Card.

Więcej o: