Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje płaski brzuch i zdradza "najlepszą dietę". "Każdemu bardzo polecam"

Małgorzata Rozenek-Majdan w poście na Instagramie pokazała fanom swój umięśniony brzuch i zdradziła sekret diety, którą stosuje. "To najlepsze co mogło mi się przytrafić". Pod postem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, jednak wpis gwiazdy nie został odebrany pozytywnie przez wszystkich.

Małgorzata Rozenek-Majdan często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Prezenterka chętnie dzieli się z obserwatorami kulisami swojej pracy i życia osobistego. W jednym z ostatnich postów pokazała płaski brzuch i zachęciła obserwatorów do stosowania diety, która jest dla niej korzystna. Internauci szybko skomentowali wpis gwiazdy, jednak ich opinie się różnią. Wielu fanów pochwaliło wygląd kobiety, jednak niektórzy zwrócili uwagę na istotne według nich aspekty dotyczące odżywiania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek pokazuje umięśniony brzuch i zdradza, jaką stosuje dietę

Małogrzata Rozenek-Majdan w poście na Instagramie odsłoniła umięśniony, zgrabny brzuch. Gwiazda dołączyła do serii zdjęć opis, w którym zdradziła, jaka dieta jest dla niej najlepsza. Zachęciła też obserwatorów, by wzięli ją pod uwagę podczas codziennego żywienia.

Najlepsza dieta? Wege. Niejedzenie mięsa to najlepsze co mogło mi się przytrafić, każdemu bardzo polecam, nawet okresowo. To uczucie lekkości, które towarzyszy diecie wegetariańskiej powoduje, że chce Ci się latać. Wiosna to dobry czas na rozpoczęcie tej przygody.
 

Goldie Hawn i Kurt Russel Ta hollywoodzka para jest ze sobą już 40 lat. Nigdy nie chcieli ślubu

Fani podzieleni. "Super! Dzięki za ten post", "Nie ma najlepszej diety dla wszystkich, niestety"

Pod postem Rozenek-Majdan szybko pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy internauci pochwalili styl życia gwiazdy, podczas gdy inni stwierdzili, że jej dieta nie dla każdego organizmu jest dobra. Nie zabrakło też opinii osób, które napisały, co same jedzą na co dzień. Zwrócono również uwagę, że płaski brzuch Małgorzaty Rozenek-Majdan niekoniecznie musi wiązać się z wegetarianizmem.

Ja jem mięso i nie mam potrzeby robić sobie od niego detoksu. Jeżeli dieta jest prawidłowo zbilansowana to również można się czuć świetnie nawet jak się je mięso.
Ekstra sylwetka. Wiecznie piękna i młoda. Żeby osiągnąć coś takiego, trzeba ciężko pracować.
Namawianie kogokolwiek do jakiejkolwiek diety nie powinno mieć miejsca. Nie ma najlepszej diety dla wszystkich, niestety. Każdy jest inny i każdy ma inne niedobory, bądź problemy zdrowotne, może nie przyswajać składników odżywczych z niektórych produktów. Dobór diety powinien być zawsze indywidualny i myślę, że warto to tutaj dodać.
Dla mnie lekko to jest bez glutenu i laktozy. Polecam.
Pani Małgosiu, przede wszystkim najważniejsze jest to, by swoimi niedomówieniami nie szkodzić. Nieodpowiednio zbilansowana dieta wegetariańska to nie uczucie lekkości a braku siły. Post pokazujący sylwetkę, jaką wypracowała Pani rozsądnym odżywianiem i aktywnością fizyczną nie ma nic wspólnego z dietą wegetariańską.
Super! Dzięki za ten post. Ludzie, nie zjadajcie zwierząt, to nasi przyjaciele.
Super Pani Małgosiu! Ogólnie wyznaję zasadę, że nie trzeba ograniczać mięsa, aby tak wyglądać. W dzisiejszych czasach jednak spożywamy za dużo zwierzęcych produktów i warto je minimalizować i korzystać z kuchni roślinnej.

Warto wspomnieć, że każdy organizm jest inny i przed radykalną zmianą żywienia należy udać się do lekarza lub dietetyka. Specjaliści na podstawie wywiadu i wyników badań zaproponują dietę, która będzie najlepsza dla organizmu.

Jakie słowa na kilka sekund przed egzekucją wypowiedzieli skazani na śmierć? "Czas zaczynać imprezę". Ostatnie słowa osób skazanych na śmierć

Więcej o: