Wybrali piosenkę do kościoła. Dziadkowie się nie zgadzają i grożą wycofaniem pieniędzy

Organizacja ślubu oraz wesela to olbrzymie przedsięwzięcie. Przed parą młodą stoi wiele wyzwań oraz jeszcze więcej decyzji do podjęcia. Jedną z nich niewątpliwie jest wybór piosenki, która poprowadzi ich do ołtarza. Utwór, na który zdecydowali się pewni zakochani, podzielił rodzinę.

Szukając piosenki, która ma poprowadzić ich do ołtarza, przyszli małżonkowie często decydują się na utwór, który w jakiś sposób nawiązuje do ich historii, ale również opowiada o miłości. Okazuje się jednak, że nie zawsze. Na dość niebanalny pomysł wpadli zakochani z Wielkiej Brytanii. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak wspomina tropikalny ślub: Gdyby wiedzieli, to by nie przyjęli tego zlecenia

Wybrali oryginalny utwór na ślub. Dziadkowie się nie zgadzają

Mama przyszłej Panny Młodej podzieliła się swoimi rozterkami na portalu Mumsnet. Okazało się, że przyszli małżonkowie, a jednocześnie fani piłki nożnej, wybrali wyjątkowo oryginalny utwór, który miał rozbrzmieć w kościele i towarzyszyć im w trakcie wędrówki do ołtarza. Mowa o muzycznym motywie przewodnim Ligi Mistrzów ("UEFA Champions League Theme Song"), czyli adaptacji klasycznego utworu "Zadok the Priest". Kobieta przyznała, jej zdaniem to naprawdę piękny i odpowiedni utwór. Innego zdania są natomiast dziadkowie panny młodej.

Kinga Rusin Kinga Rusin schudła 20 kg. W czym tkwi sekret 52-latki?

Dziadkowie grożą, że wycofają swoje finansowe wsparcie. Winna piosenka

Rodzice kobiety, a zarazem dziadkowie panny młodej są przerażeni wyborem utworu. Choć wcześniej ofiarowali 5 tys. funtów na wesele (niemal 27 tys. zł), teraz sugerują, że myślą o ich wycofaniu. Mimo że nie przyznali bezpośrednio, że powodem ich decyzji jest wybór piosenki, ten temat podejmują najczęściej. Można rzec, że podjęli się zawoalowanego szantażu, by młodzi zrezygnowali ze swojego pomysłu. Mama przyszłej panny młodej zastanawia się, czy para powinna odpuścić i wybrać coś innego, czy mocno się trzymać swojej decyzji. Co na to użytkownicy portalu?

Zniszczone, suche lub puszące się włosy? Wypróbuj mycie metodą MOO Dodaj do szamponu, a nie pożałujesz. Włosy będą oczyszczone i lśniące

Internauci murem za parą młodą. "To całkowicie ich wybór"

Niemal wszyscy internauci stanęli po stronie pary młodej, zaznaczając, że to ich dzień i powinni go zorganizować tak, jak będzie im odpowiadało. Nie brakowało jednak słów, że jeśli dziadkowie zrezygnują z finansowego wsparcia, również mają do tego prawo.

Jeśli twoja córka i jej narzeczony chcą tej muzyki, to jest to całkowicie ich wybór. Jeśli dziadkowie wycofają swoją ofertę w wysokości 5000 funtów, decyzja należy do nich. 
Jeśli dziadkowie uważają, że podarowanie pieniędzy wiąże się z warunkami, to czy naprawdę jest to prezent?

.

Więcej o: