"Największy cud natury" Natalia Nykiel odsłania ciało w skąpym bikini. "Piękne masz krągłości"

Natalia Nykiel postanowiła odpocząć od ponurej aury panującej w Polsce i udać się na wakacje do słonecznego Meksyku. W relacjach z podróży nie zabrakło zdjęć wokalistki w bikini, które wywołały niemałe poruszenie, gdyż nieczęsto gwiazda dzieli się w sieci takimi kadrami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Nykiel to nie tylko polska wokalistka, ale również autorka wielu tekstów, która zyskała rozpoznawalność po finale programu "The Voice of Poland" w 2013 roku. Po zakończeniu muzycznego show jej kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa. Szerszej widowni, znana jako autorka takich muzycznych hitów jak: "Bądź duży", "Kokosanki" czy "Atlantyk". Oprócz tego wokalistka rozwija swoją drugą pasję i już od kilku sezonów testuje swoje siły w międzynarodowym rajdzie rowerowym wraz z amatorkami, jak i zawodowymi kolarkami.

Zobacz wideo The Four. Bitwa o sławę: Jurorka Natalia Nykiel miażdży wnuczkę legendarnego aktora!

Natalia Nykiel zachwyca sylwetką w stroją kąpielowym na wakacjach w Meksyku

Niedługo w Warszawie będzie miał specjalny "Koncert X", podczas którego Natalia Nykiel podsumuje pierwszą dekadę swojej twórczości. Obecnie Natalia Nykiel postanowiła skorzystać z czasu wolnego i naładować baterie w słonecznym Meksyku. Zdjęciami i relacjami z podróży regularnie dzieli się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Na jednym z postów zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym ze zwierzęcym pintem w panterkę. Zdjęcia z Calakmul pokazały, że gwiazda electropopu może pochwalić się smukłą sylwetką.

Kochani oto kilka moich sexy fotek, żeby przykuć Waszą uwagę do absolutnie najwspanialszej strefy archeologicznej, jaką kiedykolwiek widziałam - Calakmul!
 

Internauci uwielbiają taką wersję wokalistki. W sekcji komentarzy posypały się komplementy

Natalia Nykiel, dzięki swojej regularnej aktywności w mediach społecznościowych zebrała na swoim profilu na Instagramie grono ponad 87 tysięcy obserwatorów. Jej relacje i zdjęcia z podróży cieszą ogromnym zainteresowaniem fanów, co widać pod ostatnim postem wokalistki w stroju kąpielowym.

Jedna z nielicznych, młoda, piękna, naturalna i zdolna. Normalna. Jesteś przykładem dla innych młodych artystek, że można.
Piękne masz krągłości.
Nie dość, że pięknie to i ciekawie; hot zdjęciami przykuwasz uwagę.
największy cud natury, a w tle Meksyk
KRÓLOWA PRZYKUWANIA UWAGI
Przykuwać uwagę to umiesz.
Więcej o: