Pokazała, jak wygląda jej ciało bez retuszu. "Modelka nawet tak nie wygląda na żywo"

Georgie Clarke opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Na jednym zapozowała, a drugie uchwycono naturalnie. Kobieta tym samym zwróciła uwagę na problem, z którym wielu z nas spotyka się w internecie na co dzień. "Bez względu na wszystko... kochaj siebie".

Georgie Clarke jest influencerką. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 630 tys. osób. Kobieta nie boi się poruszać trudnych tematów, a jej posty cieszą się sporym zainteresowaniem. W 2022 r. opowiedziała o tym, że niektóre osoby przerabiają zdjęcia przed wstawieniem ich do internetu lub przybierają pozy, które pozwalają im ukryć naturalne mankamenty ciała. Aby ukazać, na czym dokładnie to polega, kobieta postanowiła wstawić zdjęcia porównawcze na własnym przykładzie — na jednym profesjonalnie zapozowała, a na kolejnym ukazała się zupełnie naturalnie, nie ukrywając swojego prawdziwego wyglądu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Influencerka pokazuje ciało bez retuszu. "Panie, przestańcie się porównywać!"

Georgie pokazała dwie wersje zdjęć — jedno pozowane, podobne do tych, które wiele osób publikuje na Instagramie i drugie, które często po prostu usuwa się z galerii. Influencerka wyjaśniła, że to, jak ludzie wychodzą na zdjęciach często zależy od przybranej pozy, a wiele kobiet, nawet obracających się w świecie show-biznesu ma na swoim ciele cellulit i inne naturalne zmiany. Nie należy więc ich nienawidzić, a warto zaakceptować.

Czy kiedykolwiek odkładasz zakup bikini, ponieważ wiesz, że nie będziesz wyglądać tak samo jak nosząca go modelka z Instagrama? Zgadnijcie co... modelka nawet tak nie wygląda na żywo. To sprytna poza, dostosowany kąt, strategiczne oświetlenie, napięte ciało, które następnie zostało ulepszone i wygładzone… to nie jest prawdziwe życie, panie, przestańcie się porównywać! Wszystko, czego nas nauczono i uwarunkowano, by nienawidzić, jest w rzeczywistości całkowicie normalne! Cellulit, dołeczki, blizny, rozstępy... wałeczki... jak kto woli, każdy ma takie rzeczy!

- napisała Georgie.

 

Jennifer Lopez Lopez w sukience z prześwitami. Fani podzieleni. "Bogini", "Za dużo"

Internauci wyrazili w komentarzach swoje opinie. Podziękowali Georgie i stwierdzili, że na obu zdjęciach prezentuje się bardzo dobrze

Post Georgie Clarke zyskał ponad 27 tys. polubień. Internauci wyrazili w komentarzach własne opinie i podziękowali influencerce, że dzieli się na Instagramie tym, jak naturalnie wygląda jej ciało. Wiele osób podkreśliło, że warto akceptować siebie i nie sugerować się tym, co na co dzień widzimy w internecie.

Wyglądasz w bikini bardzo dobrze.
Mężczyźni nie zwracają uwagi na cellulit.
Bardzo ci dziękuję.
Uwielbiam, że to opublikowałaś. Młode dziewczyny powinny to wiedzieć.
Bez względu na wszystko... kochaj siebie, akceptuj pod każdym kątem i przestań na siebie narzekać... Jeśli nie widzisz w sobie piękna, zachęcasz innych do popełnienia tego samego błędu. Bądź pewna siebie i przyciągaj dobre wibracje do swojego życia. Bądź naturalna, bądź sobą!

Ernestine Shepherd w wieku 71 lat wystartowała w pierwszym zawodach kulturystycznych. W wieku 56 lat zaczęła trenować. Jest najstarszą kulturystką na świecie

Więcej o: