Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania na nowych zdjęciach. "Kobieta z pazurem"

Gosia Andrzejewicz w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Część fanów łączy to z jej powrotem na scenę z nowym singlem "Na zawsze". Na nowych zdjęciach widzimy zupełnie odmienioną piosenkarkę. - "Petarda" - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na Gazeta.pl

Gosia Andrzejewicz jeszcze kilkanaście lat temu była jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Jej hity podbijały listy przebojów, a ona regularnie występowała na największych festiwalach w Polsce. Wszyscy pamiętamy takie piosenki jak "Słowa", "Wojowniczka" czy "Pozwól żyć". W 2015 roku zrobiła sobie przerwę, tuż po tym, jak na świecie pojawił się jej syn. Co prawda jej popularność trochę zgasła, ale gwiazda wciąż ma swoje stałe grono fanów. Teraz Gosia Andrzejewicz wraca nie tylko z nowym singlem "Na zawsze", ale również nowym wyglądem. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku. Niektórzy uważają, że nie przypomina już dawnej siebie. 

Zobacz wideo Gosia Andrzejewicz miała aż cztery propozycje pozowania w "Playboyu". Dlaczego się nie zgodziła?

Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania

Gosia Andrzejewicz od lat jest wierna swoim blond kosmykom. Co jakiś czas na zmianę je skraca i przedłuża. Tym razem piosenkarka postawiła na look z dłuższymi włosami. Na najnowszych zdjęciach Andrzejewicz pozuje w czarnym skórzanym komplecie. - "Kobieta z pazurem" - komentują internauci. Nie da się ukryć, że w takim wydaniu Gosia nie przypomina dawnej siebie. 

 

Do tej pory piosenkarka stawiała na eleganckie stylizacje. Czy gwiazda porzuci swój stary wizerunek i zostanie przy takim bardziej "drapieżnym"? Czas pokaże. 

Gosia Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz szczerze wyznała, co myśli o poprawianiu urody przez kobiety

Gosia Andrzejewicz wydała nowy singiel "Na zawsze" 

Na początku lutego ukazał się nowy singiel Gosi Andrzejewicz "Na zawsze". - "Napisałam ją z myślą o nadchodzących Walentynkach, abyście mogli jej posłuchać z Waszą ukochaną osobą i spędzać romantyczne chwile. Natomiast jeśli jesteście singlami, to utwór ten może być swoistego rodzaju manifestacją przyciągającą do Waszego życia wymarzoną przez Was osobę do kochania" - tłumaczy gwiazda. 

Chciałam zrobić coś nowego i świeżego zgodnego z trendami.

- dodaje. 

Gosiu, śpiewasz najpiękniej pod słońcem. 
Bosko. 

- komentują internauci. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje brzuch. "Każdemu bardzo polecam"

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych.

Więcej o: