Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach wygląda jak "zupełnie inna osoba". Fani w szoku. "Tylko nie to"

Martyna Wojciechowska pochwaliła się fanom na Instagramie zaskakującą metamorfozą. Na jej głowie nie zobaczymy już jasnych, blond pasm, lecz o wiele ciemniejsze wpadające w odcienie kasztanu kosmyki. W sekcji komentarzy fani wyrazili swoje zdziwienie, wiele z nich przyznało, że w takiej wersji gwiazda telewizji jest nie do poznania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska to ciesząca się ogromną popularnością i sympatią polska podróżniczka, prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Na swoim koncie ma również kilka reportaży podróżniczych. Jest trzecią Polką, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli wszystkie najwyższe szczyty kontynentów oraz ukończyła słynny Rajd Dakar. Szerszej widowni, znana jest z programu "Kobieta na krańcu świata" i "Misja Martyna". Przez lata Wojciechowska przyzwyczaiła swoich fanów do minimalistycznego stylu oraz jasnych, kręconych włosów, które stanowiły niemal jej wizytówkę. Jej ostatni post w social mediach pokazuje, że gwiazda zdecydowała się na radykalną zmianę w wizerunku.

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska zmieniła kolor włosów? Podróżniczka zaskakuje odmienionym wizerunkiem

Podróżniczka udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, którym wywołała niemały szok wśród internautów. Wojciechowska przyzwyczaiła większość jej fanów do jasnych, blond włosów, którym jest wierna już od wielu lat. Nieoczekiwanie pokazała się w ciemnych włosach, w dodatku z prostą grzywką. W InstaStory spytała:

A może tak ciemne włosy i grzywka?
 

Internauci nie dowierzają w metamorfozę podróżniczki. Posypały się komentarze

Wiele osób przez lata zaczęło wręcz utożsamiać Wojciechowską z długimi, blond włosami wywiniętymi przy twarzy. W wersji z prostą i gęstą grzywką oraz o wiele ciemniejszymi włosami według wielu obserwatorów jest nie do poznania. W sekcji komentarzy pojawiły się głosy sprzeciwu i niedowierzania. Fani, których podróżniczka na instagramowym profilu zebrała już ponad 2,1 miliona, piszą w komentarzach, że blond to zdecydowanie jej kolor i nie powinna tego zmieniać.

O nie! Tylko i wyłącznie blond. Ta fryzura Cię postarza.
Zdecydowanie NIE, a poza tym ciemny postarza.
W życiu nieee
Tylko nie to!
Mam nadzieję, że to peruka.
Zupełnie inna osoba
Więcej o: