Tworzą idealny duet nie tylko na ekranie. Od 5 lat są małżeństwem. "Z moją żoną będę do końca życia"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wzięli ślub 5 lat temu, jednak nie tylko w życiu prywatnym tworzą udany duet. Już 16 kwietnia zobaczymy ich razem na ekranie w serialu "Mój agent 2".

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru", gdzie grali zakochanych. Pawlicki był wtedy w związku z inną kobietą, a Więdłocha początkującą aktorką skupioną przede wszystkim na pracy. Przez 4 lata wspólnego grania młodzi aktorzy zaprzyjaźnili się ze sobą. Po zakończeniu produkcji ich drogi się rozeszły, ale nie na długo.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Julia Vins Mężczyni zazdroszczą jej mięśni. Ma twarz Barbie i ciało Hulka

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki. Zaczęło się od przyjaźni

- Tworzymy super team z Antkiem. Potrafimy się pokłócić i pokochać, porozmawiać i powrzeszczeć na siebie - mówiła po zakończeniu zdjęć do "Czasu honoru" Więdłocha. Aktorka związała się z Maciejem Musiałem, jednak ten związek nie przetrwał. Potem Agnieszka spotykała się z Sebastianem Fabijańskim, ale i ta relacja zakończyła się niepowodzeniem. Pawlicki też miał za sobą kilka nieudanych związków, między innymi z Marią Stefańską. W dniu 30. urodzin Agnieszki Więdłochy postawił wszystko na jedną kartę i stanął w jej drzwiach z bukietem kwiatów.

 

Romantyczne oświadczyny pod Wawelem. Od 5 lat są małżeństwem

Aktor nie ukrywał, że priorytetem jest dla niego założenie rodziny. - Myślę, że jedynym cudownym sposobem przejścia przez życie jest posiadanie rodziny. Ten tradycyjny model jest według mnie idealny - mówił. W 2016 roku zarezerwował taras w jednej z krakowskiej restauracji i tam oświadczył się Agnieszce. Para wzięła ślub w 2018 roku. - Z moją żoną będę do końca życia - wyznaje Pawlicki.

Zdjęcie ilustracyjne Dajesz państwu młodym prezent podczas wesela? To błąd! Jest ich więcej

Razem w życiu i na ekranie. Para znów zagra razem

Niedługo aktorzy znów pojawią się razem na dużym ekranie. Już 16 kwietnia na antenie TVN rusza pierwszy odcinek serialu "Mój agent 2". Więdłocha i Pawlicki grają małżonków, którzy korzystają z usług tej samej agencji aktorskiej. - My lubimy ze sobą pracować. To jest fantastyczne mieć kogoś, z kim możesz porozmawiać o tej swojej roli. To jest cudowne mieć takiego partnera - powiedziała Agnieszka Więdłocha.

Więcej o: