Ile kosztuje sałatka jarzynowa na Wielkanoc od Magdy Gessler? Cena może przyprawić o zawrót głowy

Jak co roku Magda Gessler przygotowała w swoich sklepach i restauracjach ofertę na Wielkanoc. Cena niektórych posiłków mocno zaskakuje. Sałatka jarzynowa, żurek, czy inne świąteczne klasyki przygotowane w lokalach gwiazdy mogą nieźle nadszarpnąć zasoby portfela.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zamiast skóry postawiła jednak na potrawy kojarzone z Wielkanocą. Za ile kupimy żurek i sałatkę jarzynową u Magdy Gessler? Cena może sprawić, że niektórym opadną szczęki.

Zobacz wideo Sprawdzamy pączki od Magdy Gessler. Cena w tym roku kosmiczna

Magda Gessler zawsze dodaje do żurku wielkanocnego sekretny składnik. Nie chodzi o kiełbasę Magda Gessler dodaje do żurku sekretny składnik. Nie chodzi o kiełbasę

Za żurek i sałatkę jarzynową zapłacimy ponad 100 złotych. Pieczona kaczka kosztuje dwa razy tyle

Na stronie cukierni i restauracji "Słodki Słony", która należy do Magdy Gessler, pojawiła się nowa oferta Wielkanocna. Znajdziemy w niej najbardziej tradycyjne potrawy kojarzone z tymi świętami, jak i mniej oczywiste dania. Uwagę zwraca jednak nie kunszt menu, a cena za poszczególne pozycje. Ile kosztuje żurek i sałatka jarzynowa od najsłynniejszej polskiej restauratorki?

 

Za litr sałatki jarzynowej klienci muszą zapłacić 65 złotych. Żurek według przepisu Magdy Gessler jest jeszcze droższy. Litr zupy będzie kosztować nas okrągłe 80 zł. W ofercie na słono pojawia się także pieczona kaczka z nadzieniem. Jedna sztuka tej potrawy wyceniania jest na 170 złotych. Fani słodkości również nie mogą spodziewać się niskich cen. Za kilogram makowca będą musieli zapłacić 150 PLN.

Restauracja przyjmuje wyłącznie zamówienia składane osobiście. Co więcej, od klientów chcących zamówić na wynos potrawy, wykonane według przepisów Magdy Gessler, wymagana jest "zaliczka gotówkowa w wysokości min. 50% ceny całego zamówienia".

Magda Gessler w krótkich i ciemnych włosach. W takiej fryzurze jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne) Tak 30 lat temu wyglądała Magda Gessler. Fani zachwyceni. "Jak Shakira"

Dlaczego dania od Magdy Gessler tyle kosztują? Restauratorka wielokrotnie tłumaczyła wysokie ceny

Magda Gessler od wielu lat broni cen, które można spotkać w jej sklepach i restauracjach. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że koszt dań wynika z najwyższej jakości produktów.

Znacie od lat moje przepisy, pasję, jakość... Te miejsca są jak spiżarnia smaku, zapachu, który wydobywa się i kusi już na ulicy. Do tego dążyłam - aby przyciągać was prawdą. Każde danie w karcie, każda słodkość to nabita jak bomba w dobre składniki kulinarny rarytas. To nas różni od innych, pustych, pozbawionych smaku i dobrych składników posiłków...
Więcej o: