Ważyła 220 kg. Postanowiła schudnąć, bo nie mogła zajść w ciążę. Dziś wygląda zupełnie inaczej

Lexi Reed całe życie zmagała się z nadwagą. Amerykanka w dniu ślubu ważyła 220 kilogramów, lecz dwa lata temu wspólnie z mężem podjęła walkę o własne zdrowie, a efektami dzieli się w mediach społecznościowych.

Kiedy Lexi zobaczyła Danny’ego, wiedziała, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy poznali się w 2007 roku, Lexi wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. Ważyła prawie 140 kilogramów więcej, ale niedawno podjęła walkę z nadwagą i dziś jest inspiracją dla wielu kobiet.

Zobacz wideo "Big Boy": Bałem się, że umrę

Gdy wyszła za Danny'ego, była najszczęśliwszą kobietą na świecie. "Miłość nie ma limitu wagi"

Danny poprosił Lexy o rękę na plaży. Partner od zawsze ją wspierał i nigdy nie usiłował jej zmienić. 

Nigdy nie poprosił mnie, abym schudła. Nie traktował mnie inaczej ze względu na kilogramy. Miłość nie ma limitu wagi. Wszyscy na nią zasługujemy bez względu na rozmiar.
 

Lexi przyznała na Instagramie, że dzień ślubu był najlepszym dniem w jej życiu i dodała, że jedynym problemem okazało się znalezienie pasującej sukni ślubnej. Mimo to, nie widziała problemu w swojej nadwadze do chwili, gdy wspólnie z mężem zaczęli starania o dziecko. Dowiedziała się, że waga stoi na przeszkodzie do zajścia w ciążę. Amerykanka postanowiła zmienić swoje życie i zawalczyć o siebie oraz rodzinę. Dwa lata temu wspólnie z mężem zaczęli zdrowiej się odżywiać i chodzić na siłownię.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Pomimo przeciwności dążą do celu. Lexy schudła 140 kg 

Kiedy zaczynali przygodę z odchudzaniem. Danny ważył 130 kg, a Lexi 220 kg. Na Instagramie para chętnie pokazuje swoje życie i relacjonuje postępy w zrzucaniu kilogramów. Lexy zmuszona była chirurgicznie usunąć nadmiar skóry i regularnie poddaje się dializom, ponieważ jej nerki przestały pracować. Mimo to Lexy udało się już zrzucić prawie 140 kilogramów.

 
Więcej o: