Najgorsza metamorfoza z "10 lat młodsza w 10 dni"? Widzowie nie pozostawiają złudzeń. "Okłamali ją"

"10 lat młodsza w 10 dni" od jesieni 2022 r. gości na antenie stacji Polsat Café. Okazuje się, że program ma swoje odpowiedniki również w innych krajach. Jakiś czas temu metamorfozę 35-letniej Kerry uznano za jedną z najgorszych w historii programu. "Dużo lepiej wyglądała wcześniej".

"10 lat młodsza w 10 dni" to program emitowany w Polsce przez stację Polsat Café. Format zakłada 10-dniową metamorfozę uczestników, której przez cały czas towarzyszą kamery i prowadząca program Maja Sablewska. Widzowie chętnie komentują w internecie przemiany i nie boją się wyrażać swojego zdania. Niektóre przypadają im do gustu, podczas gdy inne uważają za kompletnie nieudane. Okazuje się, że "10 lat młodsza w 10 dni" ma swoje odpowiedniki w innych krajach. Tam również nie brakuje metamorfoz. Jednej z nich poddała się Kerry Fender. Internauci okrzyknęli przemianę Brytyjki kompletnie nieudaną, a 35-letnia uczestniczka szybko zrezygnowała z fryzury, jaką jej zrobiono.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

Ta metamorfoza z "10 lat młodsza w 10 dni" przeszła do historii. 35-latka chciała zyskać pewność siebie

W jednym z odcinków brytyjskiej wersji programu "10 lat młodsza w 10 dni" metamorfozie postanowiła się poddać 35-letnia Kerry Fender. Matka dwójki dzieci pragnęła poczuć się bardziej pewna siebie. Specjaliści w pierwszej kolejności zadbali o uzębienie kobiety — wyleczono je i wybielono. Później dobrano nowe ubrania, poddano Kerry laserowej korekcie wzroku oraz przedłużono jej włosy i zmieniono ich kolor. Finalnie fryzjer i prowadząca stwierdzili, że pasma są jednak za długie, więc znowu je skrócono. Mimo pozytywnego odbioru przez ludzi na ulicy, którzy stwierdzili, że Kerry wygląda dużo młodziej, kobietę nie do końca zadowolił efekt przemiany. Na kanale "10 Years Younger" na YouTube pod nagraniem przedstawiającym metamorfozę Kerry pojawiło się wiele komentarzy.

Dużo lepiej wyglądała wcześniej. Spodziewałam się czegoś bardziej słodkiego i dziewczęcego!
Okłamali ją.
Uwielbiam make-up, ale ubrania i włosy? Naprawdę?
Jest teraz naprawdę słodka, ale jej ubrania są śmieszne... Przepraszam!
Dla mnie wygląda uroczo i świeżo, chociaż poleciłbym jej inny styl ubierania się niż ten.
 

Rok po emisji odcinka Kerry zmieniła fryzurę. Internauci chwalą jej przemianę

Rok po metamorfozie produkcja programu skontaktowała się z Kerry Fender, by sprawdzić, co u niej słychać. Okazało się, że kobieta zdecydowała się na kolejną zmianę fryzury, a po włosach z programu nie było już śladu. Pod nagraniem na kanale "Reveal" na YouTube widzowie skomentowali nowy wygląd uczestniczki.

Czekajcie… Metamorfoza była okropna, ale kiedy się wystylizowała na koniec (rok później) wyglądała świetnie!
Nienawidzę pierwszej metamorfozy, ale później wygląda świetnie! O wiele bardziej pewna siebie i szczęśliwa, dobrze to widzieć.
Ta metamorfoza była okropna, ale jej własna zmiana jest piękna… a jej pewność siebie prezentuje się atrakcyjnie.
 
Więcej o: