Przestała wciągać brzuch do zdjęć, bo miała już dosyć. "Nie mogłam oddychać"

Przybieranie rozmaitych póz, wciąganie brzucha? Nie w przypadku Sophie Louise Hughes, która zasłynęła w sieci, dzięki autentyczności w pokazywaniu obrazu swojego ciała. "Nie mogłam oddychać dziewczyny".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sophie Louise Hughes, znana również jako Soph With Love stała się popularna w sieci, dzięki udostępnianiu pozytywnych treści na Instagramie. Obecnie ma ponad 37 tysięcy obserwujących i wciąż nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Często w postach załącza ciekawostki dotyczące przemiany jej sylwetki oraz tego, jak sama ją postrzega. Twórczyni pozytywnych treści w sieci często opowiada również, jak przybieranie na wadze zmieniło jej życie.

Zobacz wideo "Mama powtarzała mi: wiecznie modelką nie będziesz, musisz mieć jakieś zaplecze"

Twierdzi, że miałaby więcej obserwujących w sieci, gdyby jej ciało wyglądało szczuplej na zdjęciach

W internecie możemy znaleźć wiele obrazów sylwetek, które pokazują, jak każdy z nas jest różnorodny. Sophie Louise Hughes to jedna z popularnych twórczyń pozytywnych treści w sieci, którą obserwatorzy cenią nie tylko ze względu na naturalność, ale również szczerość i autentyczność, w tym, co mówi i robi. Kobieta nie tworzy sztucznego wizerunku swojej sylwetki, nie przybiera sztucznych póz czy nie stara się na siłę, aby jej brzuch prezentował się wyjątkowo płasko, chociaż zdaje sobie sprawę, że może to przyciągnąć większą ilość obserwatorów. Hughes twierdzi, że miałaby więcej polubień i reakcji w mediach społecznościowych, gdyby wciągała brzuch, pozując do zdjęć. Ona jednak woli móc oddychać, niż sztucznie kreować obraz swojej sylwetki. W ostatnim poście postanowiła podać powód swojej decyzji, zestawiając ze sobą dwa zdjęcia w bieliźnie.

NIE MOGŁAM ODDYCHAĆ DZIEWCZYNY, wstrzymuję oddech przez cały czas, robię takie zdjęcie, wyginam plecy tak bardzo, że praktycznie pękają, i nie rozmawiajmy o tym, o tym, o tym, o tym, o tym, o tym, o tym, co się dzieje. [...] Będę dalej wykonywać tę pracę, dopóki kobiety wszędzie naprawdę nie zrozumieją, że nawet modelki tak nie wyglądają na żywo. Będę kontynuować pracę, dopóki nie zrobimy zbiorowego wydechu i nie zaczniemy żyć swoim cholernym życiem. 
 

Sophie Louise Hughes będzie nadal normalizować ciała kobiet. Internauci to uwielbiają!

Odkąd Sophie Louise Hughes zebrała się na szczere wyznanie w sieci i udostępnienie posta z poruszającym opisem, zebrała wiele reakcji w postaci polubień i komentarzy. Ludzie wyrażają swój zachwyt i piszą, że wręcz „uwielbiają" treści, które tworzy, i to, jak podchodzi do tematu obrazu ciała.

Wydychaj dziewczyno, jesteś piękna.
To jest odświeżające widzieć normalne ciała.
Oszałamiająca w obu wersjach
 
Więcej o: