Dobry los uśmiechnie się do tych znaków zodiaku jeszcze w marcu. Kto może liczyć na szczęście?

Choć za nami już większa część marca, niektóre osoby nadal mogą oczekiwać na uśmiech losu. Poznaj, którym znakom zodiaku szczęście dopisze jeszcze w tym miesiącu. Na kogo życzliwym okiem spogląda dobry duch?

Dla niektórych osób marzec okazał się wyjątkowo szczęśliwy, trzeba jednak pamiętać, że jeszcze się nie skończył. Warto więc wyczekiwać na swoją kolej, a dobra karta może trafi w nasze ręce. Dla tych znaków zodiaku ostatnie dni miesiąca mogą stać się niezwykłym powodem do radości. O kogo chodzi? Warto jednak pamiętać, że horoskopy nie są prawdą objawioną i nie wszystkie ich aspekty mogą zgadzać się z rzeczywistością. Należy zachować zdrowy dystans i nie podporządkowywać się im bezgranicznie.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ryby - marzec to ich miesiąc. Mogą oczekiwać wielkich sukcesów

Marzec to miesiąc zodiakalnych ryb i baranów, jednak tylko dla jednego z tych znaków okaże się niezwykle szczęśliwy. W tym przypadku chodzi o pierwszy z nich. Ryby nie tylko osiągną sukces w strefie zawodowej, ale także w życiu prywatnym. Dla osób w związkach trzeci miesiąc 2023 roku będzie stał pod znakiem czułości i rozkwitu, natomiast single i singielki powinni rozejrzeć się za swoją drugą połówką. W marcu ryby nie powinny bać się ryzyka i podejmowania decyzji. Choć początkowo mogą wydawać się niewłaściwe, pod koniec i tak wyjdą im na dobre.

Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą być najgorszymi teściowymi. Wściubiają nos w nie swoje sprawy Teściowa a znak zodiaku. One często wściubiają nos w nie swoje sprawy

Waga - w marcu przerwą rutynę. Koniec miesiąca oznacza dla nich przygody

Szczęście w marcu sprzyjać będzie także Wagom. Choć zwykle kojarzymy osoby spod tego znaku z takimi cechami jak harmonia i porządek, w tym miesiącu będą mogły popuścić wodze fantazji. Gdy tylko nadarzy się ku temu sposobność, powinny zaszaleć i bawić się na całego. Nie powinny także dążyć od nowych przygód i doznań. Marzec to dla nich perfekcyjny miesiąc na przełamanie rutyny.

Które znaki zodiaku są miłe, a które można uznać za wredne? Sprawdź, czy reprezentujesz te cechy Wredne i miłe znaki zodiaku. Którym z nich jesteś według astrologii?

Rak - w tym miesiącu będzie sprzyjać im szczęście. Marzec będzie stał pod znakiem wygranej

Szczęście, fart, dobry traf - to wszystko spotka w Raki w marcu. Osoby spod tego znaku powinny rozglądać się za możliwościami do wygrania czegokolwiek. Nieważne, czy to loteria, czy gra planszowa, zodiakalne raki będą pierwszymi, którym uda się w nich osiągnąć sukces. 

Więcej o: