Nie lubi nosić stanika, więc tego nie robi. Spotyka się z krytyką. "To sekret, że mam sutki?"

Tiktokerka Jem w swoich nagraniach otwarcie mówi o tym, że na co dzień nie nosi stanika. Zdarza się, że spotyka się z tego powodu z krytyką. W jednym z filmików opublikowała dialog, który trafnie ukazuje problem. "To sekret, że mam sutki?"

Coraz więcej kobiet świadomie rezygnuje z noszenia stanika poza domem. Choć jeszcze kilka lat temu działanie postrzegano jako nietypowe i mało się o nim mówiło, dziś powoli staje się normalnością, a wiele osób uważa, że każdy ma prawo ubierać się w to, co chce. Mimo wszystko wciąż znajdują się osoby krytykujące kobiety, które nie noszą stanika. Tiktokerka i modelka Jem, publikująca treści pod nazwą @sacred_jem w jednym z nagrań przedstawiła krótką scenkę, która trafnie ukazuje problem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Nie lubi nosić stanika, więc tego nie robi. Za nic ma sobie krytykę. "To sekret, że mam sutki?"

Jem chętnie publikuje na TikToku nagrania, na których zazwyczaj nie ma na sobie stanika. W jednym z nich przedstawiła dialog, który może mieć odzwierciedlenie w prawdziwym życiu w stosunku do kobiet, które nie noszą na co dzień stanika.

- Widzę twoje sutki odznaczające się na koszulce.
- ... Okej.
- Powinnaś założyć stanik.
- Nie.
- Dlaczego nie?
- To sekret, że mam sutki?

Jak podaje portal "The Sun", Jem co jakiś czas spotyka się na ulicy z komentarzami osób, którym przeszkadza to, że nie nosi stanika, a jej sutki odznaczają się na koszulkach. Prawdopodobnie uważają, że tiktokerka powinna się zakrywać dodatkową warstwą ubrań, lub po prostu założyć biustonosz.

Internauci podzielili się własnymi przemyśleniami, a Jem otrzymała sporo wsparcia. "Prawidłowa odpowiedź"

Po publikacji nagrania Jem spotkała się w komentarzach z wieloma słowami wsparcia, głównie ze strony mężczyzn. Obserwatorzy podzielili się też własnymi przemyśleniami. Wielu z nich uważa, że w działaniach kobiety nie ma niczego złego i ma pełne prawo, by nie nosić stanika, jeśli nie chce tego robić.

Powiedz im, żeby spojrzeli w twoje piękne oczy, może zobaczą więcej.
Niech się odznaczają, nie wygląda to źle.
Nie ma w tym nic złego.
Dziękuję, że się tym dzielisz.
Prawidłowa odpowiedź.
Ludzie powinni mieć możliwość noszenia lub nienoszenia wszystkiego, co chcą, bez strachu.
 
Więcej o: