Kinga Rusin, czyli "polska Jennifer Lopez" odsłoniła umięśniony brzuch w bikini. "Odjęło mi mowę"

Kinga Rusin pochwaliła się wyjątkowymi fotografiami prosto z plaży, na których zaprezentowała obserwatorom umięśnioną sylwetkę. Przy okazji zdradziła, że jej forma to zasługa m.in. diety, z której wyeliminowała konkretne produkty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Rusin to znana dziennikarka, która jest obecna w show-biznesie od niemal 30 lat. Zanim rozpoczęła życie podróżniczki, nieustannie odwiedzając kolejne zakątki świata, pełniła funkcję współprowadzącej program "Dzień Dobry TVN". Relacjami z wyjazdów dzieli się na profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją spore grono obserwujących, liczące już ponad 552 tysiące osób.

Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach. Fani w szoku. "Tylko nie to"

Kinga Rusin w stroju kąpielowym odsłania umięśniony brzuch. Zdradziła też czego nie znajdziemy w jej jadłospisie

Kinga Rusin z okazji Dnia Bez Mięsa postanowiła pochwalić się dwoma wyjątkowymi kadrami, na których zaprezentowała smukłą sylwetkę w bikini. Dziennikarka wybrała skąpy model bez ramion, który odsłonił jej umięśniony brzuch. Przy okazji gwiazda opowiedziała nieco więcej o swojej diecie, w której jak się okazuje, już od kilku lat nie ma mięsa, krowiego mleka, masła oraz innych produktów odzwierzęcych. To właśnie zmiana diety przyczyniła się do wzrostu energii i chęci do uprawiania sportów przez Rusin. W rezultacie gwiazda telewizji może pochwalić się niezwykłą formą w wieku 52 lat.

 

Internauci są pod wrażeniem formy 52-letniej dziennikarki. Posypały się komplementy

Post od momentu dodania szybko zebrał wiele reakcji ze strony wiernych obserwatorów Rusin. Fani zwrócili uwagę nie tylko na ponadczasową urodę dziennikarki, ale również smukłą i wyćwiczoną sylwetkę, którą może się pochwalić w wieku 52 lat. Pod ostatnimi zdjęciami pojawiło się wiele ciepłych słów i komplementów.

Wygląda Pani obłędnie.
Ma pani ciało i figurę jak nastolatka.
Kinia, zamiast się starzeć, młodnieje.
Wow, odjęło mi mowę.
No fajna ta nasza polska Jennifer Lopez.
Normalnie jak grecka bogini.
Rewelacyjna forma Pani Kingo.
 
Więcej o: