Agnieszka Kaczorowska mówi wprost o pieniądzach. "Lubię zarabiać"

Rozmawianie o pieniądzach i zarobkach powoduje u wielu osób dyskomfort. Agnieszka Kaczorowska udzieliła niedawno wywiadu, w którym stwierdziła, że ten temat nie powinien być tabu. Sama przyznała, że lubi zarabiać i dba o wszystko, co jest związane z zarobkami.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko aktorką i tancerką, ale też swoją własną marką. Jej konto na Instagramie obserwuje 415 tys. osób, a w postach można zauważyć liczne współprace z markami modowymi, urodowymi czy produkującymi akcesoria dla dzieci. Gwiazda niedawno udzieliła wywiadu magazynowi "Party", w którym przyznała, że pieniądze stanowią istotną część jej życia. Jak podkreśliła, wpływają też na poczucie bezpieczeństwa. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska mówi wprost o pieniądzach

Kaczorowska zwróciła też uwagę na działalność Joanny Przetakiewicz. Podkreśliła, że ważna jest edukacja kobiet w sferze biznesu i zarabiania. Sama utożsamia się z tą misją.

Powiem ci szczerze, że ja taka jestem. Mam taką osobowość i podejście do pieniądza, że ja lubię zarabiać pieniądze, lubię mówić o tym głośno, dlatego bardzo podoba mi się to, co robi Joanna Przetakiewicz, bo to jest zmiana myślenia i stereotypów na temat zarabiania pieniędzy i gdzieś tam chowanie wreszcie tej takiej fałszywej skromności. To jest tak, że "nie wypada mówić". No właśnie wypada, a nawet trzeba. To duża część naszego życia, warto o nie zadbać z każdej strony i ja bardzo dbam o wszystko, co jest związane z pieniędzmi, zarobkami

- podkreślała.

 

Wyznała również, że nie powinno się skupiać na tym, co osiągnęli inni. Rywalizacja nie jest zdrowa. Chociaż sama miała z tym problem, dziś już uwolniła się od porównywania się z innymi. 

Nauka tego, żeby się nie porównywać... To też było dla mnie dosyć trudne, ponieważ zawsze wszędzie byłam porównywana. W tańcu, żeby z kimś wygrać, to sędziowie stali i porównywali, więc i my porównywaliśmy się do siebie. W świecie show-biznesu, w aktorstwie, wszędzie jest jakiegoś rodzaju rywalizacja

- dodała. 

Więcej o: