Chodakowska pochłania ogromne ilości jedzenia? Wyznała: Uwielbiam jeść

Ewa Chodakowska zdecydowała się na wyznanie, które może zaskoczyć wiele osób. Okazuje się, że trenerka pochłania ogromne ilości jedzenia. - Wszystkim się wydaje, że ja te kalorie strasznie liczę i się trzęsę nad każdym talerzem. Absolutnie nie - wyznała w rozmowie z dziennikarzem serwisu Plotek.pl.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 1,9 mln osób, regularnie organizuje wyzwania treningowe, dzieli się zdrowymi przepisami, a także udziela porad dotyczących różnych problemów, z którymi zmagają się współczesne kobiety. Chodakowska oprócz płyt z treningami wydała także kilka książek: "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", "Rok z Ewą Chodakowską: twój dziennik fitness", "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej: moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia: 150 przepisów".

"Ona jest przerażona wręcz ilościami, jakie ja pochłaniam"

Niedawno trenerka zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Jak zdradziła w rozmowie z serwisem Plotek.pl, je bardzo dużo. Cały wywiad z Chodakowską możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o swoim podejściu do jedzenia, pracy i rodzenia dzieci:

Mimo że trenerka na co dzień prowadzi zdrowy tryb życia, nie odmawia sobie przyjemności. Jak wyznała, jedna z jej sióstr, bywa przerażona, gdy się spotykają. 

Wszystkim się wydaje, że ja te kalorie strasznie liczę i się trzęsę nad każdym talerzem. Absolutnie nie. Mam właśnie moją siostrę u mnie, tę najstarszą, która u mnie rzadko bywa. Ona jest przerażona wręcz ilościami, jakie ja pochłaniam. Dawno nie obcowałyśmy razem na co dzień. Ona je jedną trzecią tego, co ja

- zdradziła. 

Chodakowska: Uwielbiam jeść, jestem hedonistką

Chodakowska podkreśliła także, że kocha jedzenie. - Uwielbiam jeść, jestem hedonistką, jeśli chodzi o jedzenie. Potrafimy z mężem organizować sobie takie trasy po Europie. Wybieramy konkretną restaurację, do której jedziemy, żeby się nażreć. Kocham jeść - wyznała w rozmowie z Plotkiem. 

 
Więcej o: