Poznali się przez portal randkowy, mają ponad 80 lat. "Bardzo polecam, sparowało nas idealnie"

Nazywają się geriatrycznymi gołąbkami. Ta para pokazuje, że na miłość nigdy nie jest za późno. Mówią, że portale randkowe to idealny sposób na poznanie dopasowanego partnera w starszym wieku.

Ta historia odbiła się szerokim echem i wzruszyła wiele osób. Jak się okazuje, portale randkowe nie są tylko dla młodych osób szukających miłości lub przygód. Po 80-tce również można poznać tam wymarzonego partnera. Ci seniorzy mówią, że to dzięki temu, że już na początku można dokonać ważnej selekcji. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nigdy nie jest za późno na miłość. Ian i Tricia chwalą specyfikę portali

Tricia Shaw ma 85 lat i niedawno wyszła za mąż. Mówi, że choć zakochała się od pierwszego wrażenia, to najpierw portal randkowy posłużył jej do solidnej selekcji partnerów. Określiła swoje preferencje, zainteresowania i kogo szuka. W ten sposób poznała 82-letniego Iana, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Tricia miała już jednego męża, ale zmarł jakiś czas temu. Jednak podkreśla, że kiedyś wyszła za mąż nieco w ciemno, a męża poznawała z czasem po ślubie. Teraz z góry zaznaczyła, jakiego związku szuka i to przyśpieszyło jej poszukiwania. 

OFERTY AVANTI24.PL: Znane marki czyszczą magazyny na wiosnę! Torebki Ralph Lauren, Pinko lub Michael Kors kupisz za ułamek ceny

 

Wesele jak z bajki. Ian i Tricia polecają randki online seniorom

Tricia i Ian w żartach nazywają się geriatrycznymi gołąbkami. To ona pierwsza zaproponowała mu randkę. Miała już czterech zalotników, jednak to Ian zrobił na niej największe wrażenie, a on szybko to odwzajemnił. Łączy ich bardzo wiele, mają wspólne zainteresowania, ona była prywatnym detektywem i wspólnie lubią oglądać kryminały, mają ulubione filmy i książki, a także poczucie humoru. O tym, jak bardzo się kochają, przekonali się, gdy Ian zachorował. Zdiagnozowano u niego chorobę serca i wymagał ryzykownej operacji bajpasów. Gdy poczuł się lepiej, postanowili się pobrać i to z pełną pompą. Zamarzyło im się huczne wesele, na którym bawiło się 115 gości. Ian wspomina, że: 

Wesele było najbardziej magicznym czasem w moim życiu. Wszystko było na miejscu i nie mogłem sobie wyobrazić czegoś tak wspaniałego.

On pochodzi z Irlandii, ona z Anglii, dlatego przez jakiś czas randkowali na odległość. Po roku postanowili zamieszkać razem. Teraz jako szczęśliwe małżeństwo uważają, że portale randkowe to świetny pomysł dla seniorów, którzy nie chcą tracić czasu. 

Bardzo polecam randki online, ponieważ określasz idealnego partnera, zanim jeszcze się z nim spotkasz. To zmniejsza ryzyko rozczarowania.

Ian wcześniej był żonaty przez 35 lat, a Tricia przez 33 lata. Zgodnie przyznają, że portal randkowy pomógł im w uporaniu się sobie z nową rzeczywistością po śmierci małżonków, a także zyskali drugą młodość i wielką miłość. Ich dzieci są niezwykle szczęśliwe, że rodzice są tak zakochani i szczęśliwi w tym wieku

Więcej o: