Blanka Lipińska usunęła "poduszki Bichata". Teraz pokazuje skutki uboczne zabiegu

Blanka Lipińska należy do grona gwiazd, dla których nie ma tematów tabu. Tym razem pisarka w relacji na Instagramie opowiedziała o skutkach ubocznych zabiegu, któremu się poddała. Chodzi o wycięcie nadmiaru tłuszczu z policzków.

Blanka Lipińska otwarcie mówi o tym, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Co prawda na początku roku przyznała, że rozpuściła cały zaaplikowany w twarz kwas, jednak przed tym wyznaniem zdradziła, że powiększyła sobie piersi, wykonała wolumetrię szczęki i wycięła sobie torebki tłuszczowe z policzków. Ten ostatni zabieg miał jednak swoje skutki uboczne, o których więcej pisarka opowiedziała na Instagramie. 

Zobacz wideo Czy Blanka Lipińska mówi w social mediach o wszystkim?

Blanka Lipińska opisuje skutki uboczne wycięcia tłuszczu z policzków

Lipińska na Instagramie zorganizowała tzw. Q&A, podczas którego jej fani mogli zadawać jej pytania. Jedena z obserwatorek zapytała Blankę Lipińską o to, czy żałuje zabiegu wycięcia "poduszek Bichata". Pisarka krótko odpowiedziała - "Nie żałuję". Gwiazda podkreśliła jednak, że po zabiegu skóra na twarzy staje się wiotka. Na dowód swoich słów dodała zdjęcie, na którym pokazuje, jak rozciąga sobie skórę

Aczkolwiek trzeba przygotować się na skutek uboczny, jakim jest wisząca skóra, z którą nie da się nic zrobić. To znaczy, niby można - lifting.

- podsumowała. 

Blanka Lipińska pokazuje skutki uboczne zabiegu wycinania tłuszczu z policzkówBlanka Lipińska pokazuje skutki uboczne zabiegu wycinania tłuszczu z policzków fot. Instagram www.instagram.com/blanka_lipinska/

Jak wygląda zabieg usunięcia tłuszczu z policzków, czyli poduszek Bichata?

Pewnie wielu z was zastanawia się, co to tak właściwie są te poduszki Bichata i jak wygląda zabieg ich usunięcia. Już wyjaśniamy. Poduszki Bichata to depozyty tłuszczowe znajdujące się w okolicy kości policzkowych, nazywa się je również torebkami czy poduszkami Bichata. Są one unaczynione, dlatego  ich objętość zwiększa się, jeżeli przybieramy na wadze. 

Grochola w kałuży krwi. Pisarka pokazała przerażające zdjęcie. 'Uratowali mi życie' Katarzyna Grochola ostro skrytykowała książki Blanki Lipińskiej. "Promowanie debilizmu"

Osoby, którym zależy na wyszczupleniu twarzy, mogą się w ich stosunkowo łatwy sposób pozbyć podczas zabiegu chirurgicznego. Zabieg usunięcia nadmiaru tłuszczu trwa zwykle około 45 minut. Tę procedurę zazwyczaj wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Czy po zabiegu zostają blizny? Nie, ponieważ nacięcia wykonuje się wewnątrz jamy ustnej, aby uniknąć uszkodzeń na powierzchni skóry na twarzy. Efektem ubocznym może być wiotkość skóry, o której Blanka Lipińska wspomniała w swojej instagramowej relacji. 

Gwiazdy, które usunęły poduszki Bichata

Okazuje się, że nie tylko Blanka Lipińska poddała się zabiegowi usunięcia poduszek Bichata, ale również inne znane gwiazdy. Do tego grona zaliczają się również Chrissy Teigen, Eiza Gonzalez, Bella Hadid czy Lea Michell. 

Od lewej: Blanka Lipińska, Laluna UNIQUE Gwiazdy, które poddawały się wielu operacjom plastycznym. Jak wyglądały?

Więcej o: