W Pepco sukienka za 40 zł w bardzo modnym stylu. Wysmukla optycznie nogi. Podobne w Reserved i HM

Ten styl regularnie powraca, ale tej wiosny ze szczególną mocą. Do mody wprowadziła go Coco Chanel i od tamtej pory jest niezwykle lubiany. W popularnych sieciówkach dostępne są modne sukienki w stylu marynarskim, których fasony świetnie modelują sylwetkę.

Styl marynarski ma wiele zalet. Po pierwsze jest bardzo harmonijny, bazuje na stałej uniwersalnej palecie kolorów, która pasuje do wielu typów urody. Po drugie można z niego wyczarować stylizację zarówno bardzo elegancką, jak i całkiem na luzie. Wszystko zależy od naszej interpretacji. Oczywiście jego znakiem rozpoznawczym są pasy. Wzór prosty, acz bardzo efektowny. Wiosna idealnie sprawdzą się sukienki z nim i taką też można znaleźć w popularnej sieciówce.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie tylko granat. Zielony kolor ma niepowtarzalny wiosenny urok

Choć styl marynarki opiera się głównie na granacie, bieli i czerwieni to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby otworzyć się na inne kolory. Oczywiście najważniejszym akcentem są pasy. W Pepco dostępna jest sukienka w iście wiosenne zielone pasy, które wyglądają równie pięknie, jak i te granatowe, a nawet nieco bardziej wiosennie. Ma długość za kolano, która świetnie wydłuża i wysmukla optycznie nogi. Będzie idealnie współgrała z jeansową kataną.

SukienkaSukienka fot. Pepco

OFERTY AVANTI24.PL: Jeansowe hity z sieciówek, które wiosną będziemy nosić na okrągło!

Marynarskie sukienki w Top Secret i Reserved. Proste, ale modne

Sukienkę o niemal identycznym fasonie znalazłam w Top Secret. Ta jednak utrzymana jest w tradycyjnej kolorystyce dla stylu marynarskiego. I jak widać, świetnie pasuje do typowo sportowego obuwia, które dodaje jej wakacyjnego luzu. 

SukienkaSukienka fot. Top Secret

Z kolei w Reserved dostępna jest pewna wariacja na temat marynarskiej sukienki. Wyróżnia ją rozkloszowany asymetryczny dół, przez co wygląda bardzo oryginalnie. Ten model będzie pasował do czółenek i balerin. 

SukienkaSukienka fot. Reserved

Więcej o: