Zamiast kwasu, ten jeden trik makijażowy. Tak gwiazdy powiększają usta bez wypełniaczy

Jeśli chcesz mieć pełne usta, ale wolisz nie poddawać się inwazyjnym metodom wypełniania, wypróbuj tego skutecznego, naturalnego sposobu. Makijażystka gwiazd uczy jak powiększyć usta bez wypełniaczy.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najbardziej inwazyjnym i permanentnym sposobem jest oczywiście wypełnianie ust kwasem hialuronowym, ale my znamy sposób na to, aby uwydatnić je równie mocno, i to za pomocą wyłącznie kosmetyków do makijażu!

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Mary Philips to znana wizażystka gwiazd, która na TikToku podzieliła się naturalnym sposobem na duże usta

Mary Phillips czyli znana makijażystka gwiazd podzieliła się z fanami na TikToku swoimi największymi makijażowymi sztuczkami. Ostatnio uczyła swoich obserwatorów, jak powiększyć usta bez wypełniaczy, wyłącznie przy użyciu kredki.

Jak poprawnie obrysować usta konturówką, by efekt był naturalny?

Należy zacząć od obrysowania ust kredką, zaczynając od kącików, kierując się w górę. By uzyskać efekt powiększenia, bardzo delikatnie wykraczamy poza naturalny kontur ust. Makijażystka zaznacza by linię rysować jak najbliżej konturu jak się da. Wokół czerwieni wargowej znajduje się linia, która jest delikatnie jaśniejsza od karnacji. To jest najwyższe wzniesienie naszych warg. To właśnie po niej powinniśmy malować usta, aby uzyskać efekt optycznego powiększenia. To samo powtarzamy z dolną wargą, mocniej podkreślając środkową część ust. Następnie precyzyjne zaznaczamy łuk kupidyna. Na koniec pędzelkiem rozcieramy lekko kontur do wewnątrz, dzięki czemu zmiękczamy linie, a efekt jest naturalny. Jeśli wyjdziemy za linię, możemy poprawić obrys korektorem. Na koniec wypełniamy usta wybraną szminką i gotowe! Nasze usta są powiększone bez wypełniaczy.

 

Efekt będzie najlepszy, jeśli odpowiednio dobierzemy konturówkę

Obrysowanie ust konturówką to jednocześnie najprostszy i najłatwiejszy sposób na powiększenie ust za pomocą makijażu. Aby wykonać taki makijaż niezbędna będzie trwała i dość miękka kredka do ust. Dobierając odcień kredki kieruj się kolorem swoich warg, szczególnie jeśli zależy ci na naturalnym efekcie.Konturówka powinna być odrobinę ciemniejsza od naturalnego koloru ust.

 

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Więcej o: