Które znaki zodiaku są miłe, a które mogą być uznane za wredne? Sprawdź, jakimi cechami się wyróżniasz

Niektórzy wierzą, że data urodzenia i przypisany do niej znak zodiaku może powiedzieć wiele o osobowości. Zdarza się, że wpływa też na to, jak traktujemy innych. Które znaki zodiaku można uznać za miłe, a które zwykle bywają wredne? Sprawdź, do którego grona należysz.

Które znaki zodiaku są najmilsze, a które najwredniejsze? Według astrologów można dokonać konkretnego podziału. Sprawdź, do którego grona należysz i co wpływa na poszczególne zachowania. Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Jakie znaki zodiaku są najmilsze? Byk, Ryby, Waga, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik

 • Byk — Osoby spod tego znaku często traktują innych tak, jak same chciałyby być traktowane. Z tego względu lubią okazywać empatię, pomagać w potrzebie i cenią sobie towarzystwo innych.
 • Ryby — Zazwyczaj są miłe, bezinteresowne i uprzejme. Cenią sobie przyjaźnie i pragną, by przerwały wiele lat, jeśli nie całe życie. Dobre relacje z bliskimi często stanowią dla nich ogromną wartość.
 • Waga — Z natury pokojowe i bezkonfliktowe, często mają umiejętność sprawiedliwego rozwiązywania sporów. Nie chcą sprawiać innym przykrości, za to lubią poprawiać im humor i żartować.
 • Strzelec — Można uznać ich za optymistów widzących świat przez różowe okulary. Często nie zwracają uwagi na plotki i kierują się faktami. Zazwyczaj traktują innych z szacunkiem.
 • Bliźnięta — Często są uprzejme i pokojowe. Zdarza się, że jeśli ktoś wyrządzi krzywdę ich bliskim, stają się waleczne. Mogą ulegać emocjom i zmianom nastroju.
 • Wodnik — Choć są skryte, często stanowią dobry materiał na przyjaciela. Zazwyczaj sporo zyskują przy bliższym poznaniu. Nie lubią konfliktów, dlatego w miarę możliwości starają się ich unikać.

Jaki znak zodiaku może być uznawany za wredny? Lew, Rak, Panna, Koziorożec, Baran, Skorpion

 • Lew — Choć zazwyczaj są sympatyczne, w niektórych sytuacjach mogą okazać się dwulicowe. Zazwyczaj nie mają oporów przed wyjawieniem nawet najtrudniejszej prawdy.
 • Rak — Zdarza się, że ulegają emocjom i stają na czele trudnych konfliktów. Ciąg różnych sytuacji może sprawić, że towarzystwo uzna je za nieuprzejme.
 • Panna — Czasem paplają, co ślina na język przyniesie i mogą nie zdawać sobie sprawy, że ich słowa ranią innych. Zdarza się, że w odpowiedzi na zaczepki rzucają ciętymi ripostami.
 • Koziorożec — Bywa, że są szczere do bólu i spytane o jakieś zagadnienie podzielą się nawet najgorszą prawdą. Ostry język może sprawić, że inni uznają je za wredne.
 • Baran — Zdarza się, że na siłę chcą udowodnić, że mają rację. Wpływa to bezpośrednio na relacje z innymi. Barany mogą też być uparte, przez co z czasem niektórzy uznają je za wredne.
 • Skorpion — Często są pewne siebie, pamiętliwe i uparte, co może odbić się negatywnie na relacjach z bliskimi. Rzadko jako pierwsi wyciągają rękę na zgodę.
Więcej o: