Które znaki zodiaku są miłe, a które mogą być uznane za wredne? Sprawdź, jakimi cechami się wyróżniasz

Niektórzy wierzą, że data urodzenia i przypisany do niej znak zodiaku może powiedzieć wiele o osobowości. Zdarza się, że wpływa też na to, jak traktujemy innych. Które znaki zodiaku można uznać za miłe, a które zwykle bywają wredne? Sprawdź, do którego grona należysz.

Które znaki zodiaku są najmilsze, a które najwredniejsze? Według astrologów można dokonać konkretnego podziału. Sprawdź, do którego grona należysz i co wpływa na poszczególne zachowania. Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Jakie znaki zodiaku są najmilsze? Byk, Ryby, Waga, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik

 • Byk — Osoby spod tego znaku często traktują innych tak, jak same chciałyby być traktowane. Z tego względu lubią okazywać empatię, pomagać w potrzebie i cenią sobie towarzystwo innych.
 • Ryby — Zazwyczaj są miłe, bezinteresowne i uprzejme. Cenią sobie przyjaźnie i pragną, by przerwały wiele lat, jeśli nie całe życie. Dobre relacje z bliskimi często stanowią dla nich ogromną wartość.
 • Waga — Z natury pokojowe i bezkonfliktowe, często mają umiejętność sprawiedliwego rozwiązywania sporów. Nie chcą sprawiać innym przykrości, za to lubią poprawiać im humor i żartować.

Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą być najgorszymi teściowymi. Wściubiają nos w nie swoje sprawy Teściowa a znak zodiaku. One często wściubiają nos w nie swoje sprawy

 • Strzelec — Można uznać ich za optymistów widzących świat przez różowe okulary. Często nie zwracają uwagi na plotki i kierują się faktami. Zazwyczaj traktują innych z szacunkiem.
 • Bliźnięta — Często są uprzejme i pokojowe. Zdarza się, że jeśli ktoś wyrządzi krzywdę ich bliskim, stają się waleczne. Mogą ulegać emocjom i zmianom nastroju.
 • Wodnik — Choć są skryte, często stanowią dobry materiał na przyjaciela. Zazwyczaj sporo zyskują przy bliższym poznaniu. Nie lubią konfliktów, dlatego w miarę możliwości starają się ich unikać.

Znaki zodiaku Trzy znaki zodiaku, które uważane są za geniuszy. Są inteligentne

Jaki znak zodiaku może być uznawany za wredny? Lew, Rak, Panna, Koziorożec, Baran, Skorpion

 • Lew — Choć zazwyczaj są sympatyczne, w niektórych sytuacjach mogą okazać się dwulicowe. Zazwyczaj nie mają oporów przed wyjawieniem nawet najtrudniejszej prawdy.
 • Rak — Zdarza się, że ulegają emocjom i stają na czele trudnych konfliktów. Ciąg różnych sytuacji może sprawić, że towarzystwo uzna je za nieuprzejme.
 • Panna — Czasem paplają, co ślina na język przyniesie i mogą nie zdawać sobie sprawy, że ich słowa ranią innych. Zdarza się, że w odpowiedzi na zaczepki rzucają ciętymi ripostami.
 • Koziorożec — Bywa, że są szczere do bólu i spytane o jakieś zagadnienie podzielą się nawet najgorszą prawdą. Ostry język może sprawić, że inni uznają je za wredne.
 • Baran — Zdarza się, że na siłę chcą udowodnić, że mają rację. Wpływa to bezpośrednio na relacje z innymi. Barany mogą też być uparte, przez co z czasem niektórzy uznają je za wredne.
 • Skorpion — Często są pewne siebie, pamiętliwe i uparte, co może odbić się negatywnie na relacjach z bliskimi. Rzadko jako pierwsi wyciągają rękę na zgodę.
Więcej o: