Dała dziecku przytulnie brzmiące imię. Jest załamana, bo ludzie się z niego śmieją

24-letnia Liana podzieliła się w sieci nagraniem, w którym poruszyła temat nietypowych imion. Kobieta ze łzami mówiła o tym, jak bolesne jest dla niej wyśmiewanie się z imienia, które zdecydowała się nadać swojemu dziecku. - To okrutne - podkreśliła.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, triki oraz porady. Dużą popularnością cieszą się również historie z życia wzięte. 

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Dała dziecku na imię Koazy. Jest załamana tym, jak reagują ludzie

Liana Jade to 24-letnia influencerka, która na TikToku zgromadziła ponad 8 mln obserwatorów. W jednym ze swoich filmów dała upust złości i frustracji, jakie towarzyszą jej od pewnego czasu w związku z imieniem jej dziecka. Kobieta postanowiła bowiem nadać swojemu synowi imię Koazy, które wymawia się, tak samo, jak angielskie "cosy", co oznacza "przytulny", "komfortowy".

Choć od początku słyszała od innych, że nie jest to dobry pomysł, postawiła na swoim. Czarę goryczy przelał jeden z podcastów, w którym komentowano ekstrawaganckie imiona dzieci. - Mówili o ludziach, którzy nazywali swoje dzieci nowymi, oryginalnymi imionami. Mówili, jak absurdalne są niektóre z tych nietypowych imion - tłumaczyła Liana. Choć prowadzący nie wymienili akurat imienia Koazy, to podobno w komentarzach ludzie przytaczali je jako przykład, co bardzo ją zabolało. 

24-latka, ocierając łzy, zaapelowała do internautek oraz internautów, by powstrzymali się od złośliwych komentarzy, bo "jest to okrutne". Kobieta postanowiła również wyłączyć komentarze pod tym konkretnym filmikiem.

Programu Mamy czas możecie słuchać w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: