Ważyła ponad 300 kilogramów. Dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Uczestniczce drugiej edycji popularnego programu TLC udało się zrzucić aż 227 kilogramów. Obecnie kobieta zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Media co jakiś czas przypominają niezwykłą historię Christiny Phillips. Kobieta dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi "Historie wielkiej wagi". Jej spektakularna metamorfoza, którą przeszła pod okiem doktora Younana Nowzaradana, zachwyciła ludzi na całym świecie.

Zobacz wideo Aleksandra Pakieła o swoim "bulimicznym coming-oucie":

W wieku 22 lat ważyła ponad 300 kilogramów

Christina zgłosiła się do programu TLC, gdy miała 22 lata. Ważyła wówczas ponad 300 kilogramów. Otyłość nie tylko obniżała jej pewność siebie, lecz także utrudniała codzienne funkcjonowanie. Nawet proste codzienne aktywności były dla niej w tamtym okresie dużym wyzwaniem. 

Obecnie kobieta waży 84 kg. Jej przemiana zachwyciła wiele osób. Kobieta od jakiegoś czasu na swoich profilach w mediach społecznościowych dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia, a także przypomina, jak wyglądała jej metamorfoza.

 

Christina musiała najpierw schudnąć, by móc poddać się operacji bariatrycznej. Po zabiegu zaczęła odżywiać się zgodnie z zasadami diety stworzonej przez specjalistę. Dopiero po jakimś czasie wprowadziła do swojej codziennej rutyny aktywność fizyczną. Wszystkie te elementy pozwoliły jej na osiągnięcie niesamowitych efektów. Zobaczcie, jak obecnie wygląda:

Christina PhillipsChristina Phillips screen TLC

Zdarzały się kryzysy

Kobieta nie ukrywa, że odchudzanie było bardzo trudnym zadaniem. W jednym z wywiadów wspomniała, że gdy udało jej się schudnąć, zaczęła obawiać się efektu jo-jo. Przez to całkowicie zrezygnowała z jedzenia. Na szczęście ostatecznie udało jej się wrócić do zdrowych nawyków żywieniowych, które wypracowała wcześniej pod okiem specjalistów.

Więcej o: