50-letnia Kasia Sokołowska zachwyca w sukience z dekoltem do pępka. "Robi wrażenie"

Kasia Sokołowska postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciami ze swoim pupilem z okazji jego urodzin. Reżyserka pokazów mody zaprezentowała się na nich w odważnej sukience z dekoltem do pępka, który wspaniale eksponuje biust. Fani są pod wrażeniem.

Najnowsze zdjęcie Kasi Sokołowskiej przyciąga uwagę nie tylko ze względu na wyjątkową stylizację, lecz także okazję, z jakiej został dodany. Reżyserka pokazów mody świętuje dzisiaj bowiem drugie urodziny swojego pupila — pieska o imieniu Stefania. Jaką kreację wybrała z tej okazji?

Zobacz wideo Czy da się zarobić na feminizmie? Martyna Kaczmarek zagrała w Koło Plotka

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia Sokołowska w odważnej stylizacji. Sukienka z dekoltem do pępka "robi wrażenie"

Kasia Sokołowska opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swoim psem rasy pudel toy. Wszystko dlatego, że jej pupil obchodzi dzisiaj drugie urodziny. Z tej okazji Kasia zaprezentowała się na fotografiach w zjawiskowej stylizacji. Ma na sobie cekinową, brązową sukienkę z wiązaniem na szyi, jednak wzrok przyciąga inny element stroju. Jest nim głęboki dekolt do pępka, który wspaniale eksponuje biust. Całą stylizację Kasia Sokołowska dopełniła wygładzonym, wysokim warkoczem oraz wyrazistym, rozświetlonym makijażem z akcentem na oczy. Fani i fanki nie ukrywają w komentarzach, że stylizacja przypadła im do gustu.

Wow, sukienka robi wrażenie. 
Jestem wielką fanką Stefanii i tej sukienki też!
Cudownie wyglądasz kochana.
Sukienka idealnie pasuje.
 

Kasia Sokołowska świętuje urodziny pupila. Nie brakuje życzeń w komentarzach

Kasia Sokołowska opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swoim psem, który dzisiaj kończy dwa lata. Dodała do niego krótki opis:

Happy Birthday Stefania! Stefa kończy dzisiaj 2 lata. Jest największym i najsłodszym hultajem świata.

Pod postem możemy przeczytać komentarze dotyczące stylizacji Kasi Sokołowskiej, jednak nie brakuje również życzeń dla puchatego pupila reżyserki pokazów mody. Fani chętnie dzielą się ciepłymi słowami dla pieska — Stefanii. W sekcji komentarzy czytamy:

Sto lat dla Stefci!
To ten łobuziak od skarpetek? Pomiziaj ja za uszkiem ode mnie.
Wszystkiego najlepsiego!
100 lat Stefcia!!! Ludzkich lat!!!
Więcej o: