Ma 58 lat i odważnie ozdabia swoje ciało. Od ludzi słyszy, że jest za stara na tatuaże

- Zwykle usuwam te komentarze, bo tak naprawdę po prostu mnie to nie obchodzi - mówi. 58-latka zupełnie nie przejmuje się docinkami ludzi i powtarza, że jest za stara tatuaże. Co więcej, planuje pokryć tuszem jeszcze więcej swojego ciała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi, dynamicznymi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się również profile osób, które w pewien sposób łamią stereotypy.

Zobacz wideo Czy nauczyciel może mieć tatuaże? "Moi uczniowie zareagowali dobrze"

58-latka słyszy, że jest za stara na tatuaże. "Tak z ciekawości, co mam z tym zrobić?"

Lonni Pike to 58-letnia tiktokerka, którą w sieci obserwuje ponad milion osób. W jednym ze swoich filmików kobieta odniosła się do pewnego komentarza, który otrzymała na temat swojego wyglądu. Jedna z osób wytknęła jej bowiem, że Lonni jest "za stara na takie tatuaże". - Chciałabym wiedzieć, co mam zrobić z prostym faktem, że myślisz, że jestem za stara na tatuaże? Tak z ciekawości, co mam z tym zrobić? Czy mam w jakiś cudowny sposób sprawić, by zniknęły? Czy powinnam czuć się źle z powodu moich wyborów? Co mam zrobić? - powiedziała 58-latka.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Tatuaże nie mają ograniczeń wiekowych. To sztuka. Wyglądasz wspaniale!
Moim zdaniem, w wieku 46 lat jedyną rzeczą, na którą jestem za stara, są opinie innych ludzi
Zabrałam moją mamę na pierwszy tatuaż, gdy miała 85 lat
Zastanawiam się zatem, jaki jest idealny wiek
Noś je z dumą

- piszą. Sama kobieta przyznaje, że żyje po swojemu i nie obchodzi ją zdanie innych osób, a takie komentarze zazwyczaj usuwa.

Więcej o: