Pamiętacie seriale "Luz Maria" i "Fiorella"? Angie Cepeda ma 49 lat i olśniewa sylwetką

Te latynoskie seriale biły kiedyś rekordy popularności, również w Polsce. Główną postać w obu z nich grała Angie Cepeda. I jak się okazuje, z Polską łączy ją więcej niż można przypuszczać. Wystąpiła nawet... w głośnym polskim filmie! Jak teraz wygląda?

W latach 90. i 2000 latynoskie seriale były niezwykle lubiane, dlatego produkowano ich naprawdę mnóstwo. O ile teraz każda platforma streamingowa oferuje naprawdę szeroki wybór produkcji z całego świata, to 20 lat temu nie było w czym przebierać. Telenowela nie była traktowana, jak coś bardzo niskich lotów, a wręcz jak ulubiona codzienna rozrywka. Tak też było peruwiańskimi serialami "Fiorella" i "Luz Maria". Angie Cepeda grała w nich główne role, za które Polacy ją pokochali. Niedawno skończyła 49 lat. Fani nie mogą uwierzyć w to jak teraz wygląda.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Peruwiańskie seriale były hitem w Polsce. "Fiorella" i "Luz Maria" zapadały w pamięć

Angie Cepeda urodziła się w 1974 roku w Kolumbii. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w reklamie i to nie byle jakiej, bo piwa Cerveza Águila. Zagrała w kilkunastu latynoskich produkcjach, które cieszyły się ogromną popularnością. W Polsce najbardziej znana jest z "Luz Marii", telenoweli kręconej w 1998 roku. To produkcja kostiumowa, w której zwrotów akcji było tyle, że aż trudno uwierzyć. Mimo wszystko fabuła zachwyciła Polaków, dlatego popularność jednego serialu przełożyła się na kolejny z udziałem Angie: "Fiorelli". Tutaj gra młodą dziewczynę, w której zakochał się umierający milioner. Po jego śmierci musi walczyć z pasierbem o spadek, jednak z czasem między nimi iskrzy. Brzmi abstrakcyjnie, ale fabuła spodobała się fanom na całym świecie. 

OFERTY AVANTI24.PL: Piękne sukienki na wiosnę. Haftowana midi jest idealna na Wielkanoc, a kosztuje grosze!

 

Angie wygląda obłędnie. Zagrała też u Vegi

Angie Cepeda to nie tylko aktorka serialowa, ma również na koncie sporo ról filmowych m.in. w ekranizacji "Miłości w czasach zarazy". Ku wielkiemu zaskoczeniu polskich fanów zagrała też w filmie "Kobiety mafii 2" w reżyserii Patryka Vegi. Dodatkowo zajmuje się dubbingiem. Przez kilka lat była w związku z argentyńskim piosenkarzem Diego Torresem. Angie Cepeda ma już 49 lat, ale wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. 

 
Więcej o: