Wydała ponad 1,1 mln, żyjąc jak Kim Kardashian. Przechodnie mylą ją z amerykańską celebrytką

Modelka Chaly z Londynu któregoś dnia zorientowała się, że wyglądem przypomina Kim Kardashian. Zaczęła obserwować ją na Instagramie i postanowiła upodobnić swój styl życia do życia celebrytki. Na operacje plastyczne i ubrania wydała już około 1,1 mln funtów. "Przyjaciele mówią mi, że muszę zwolnić".

Jak podaje portal "The Mirror" mieszkająca w Londynie modelka Chaly wydała już ponad 1,1 mln funtów chcąc upodobnić swój styl życia do codzienności celebrytki Kim Kardashian. Twierdzi, że czasem ludzie zatrzymują ją na ulicy, ponieważ mylą ją ze znaną na całym świecie gwiazdą. Przechodnie mają nie móc nadziwić się ich podobieństwu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Wydała ponad 1,1 mln funtów "żyjąc jak Kim Kardashian". "Przyjaciele mówią mi, że muszę zwolnić"

Chaly obserwuje na Instagramie już ponad 1,2 mln osób. Kobieta co jakiś czas zatrzymywana jest przez przechodniów, którzy mylą ją z amerykańską gwiazdą. - Za każdym razem, gdy widzą mnie na ulicy, albo na imprezie, wszyscy myślą, że wyglądam jak Kim — powiedziała w rozmowie z platformą "Truly". Szafa kobiety wypełniona jest ubraniami od znanych projektantów, takich jak Givenchy czy Tom Ford. Podobne ubrania ma nosić również Kim Kardashian.

Zofia Merle Byli razem ponad 50 lat. Gdy się poznali, on był świeżo po rozwodzie

Chaly wydała około 4 tys. funtów na sukienkę, którą niegdyś nosiła celebrytka, a także około 7 tys. funtów na futro. Kardashian ma takie samo. - Jest bardzo ładne. Noszę je każdej zimy. To jest ulubione futro Kim. Nie jest prawdziwe, ponieważ jestem weganką. Kiedy je noszę, czuję się jak Kim Kardashian — wyznała. Modelka na bieżąco obserwuje kreacje noszone przez kobiety z rodziny Kardashian i próbuje "dotrzymać im kroku" w modzie. - Przyjaciele mówią mi, że muszę zwolnić. Wydaję tyle pieniędzy na ubrania i mój wygląd, że zawsze się martwią. 

 

Chaly mówi, że nigdy nie chciała fizycznie upodobnić się do Kim Kardashian. "Kocham siebie taką, jaka jestem"

Modelka pierwszy raz zdała sobie sprawę, że wyglądem przypomina Kim Kardashian, kiedy zobaczyła jej zdjęcie. Wtedy zaczęła śledzić celebrytkę na Instagramie. - Byłam jak... O mój Boże, to ja. Ona naprawdę wygląda jak ja. Czy to ja? - powiedziała Chaly. Od tamtej pory przeznaczyła fortunę na operacje plastyczne (botoks, wypełniacze i powiększenie piersi). Oprócz tego twierdzi, że jej wygląd jest całkowicie naturalny.

Sposób na worki pod oczami Jak pozbyć się cieni pod oczami? Domowe triki, które nic nie kosztują

Chaly powiedziała, że interesuje ją styl życia gwiazdy, ale nigdy nie chciała upodobnić się do niej fizycznie. - Nie zamieniłabym swojego życia. Nigdy nie próbowałam wyglądać jak Kim, po prostu naturalnie wyglądam jak ona, więc kocham siebie taką, jaka jestem. Myślę, że zawsze będę inspirować się wyglądem Kim Kardashian, jest kultowa i jest najpiękniejszą kobietą na świecie.

 
Więcej o: