Pamiętacie występ Kurdej-Szatan w "X-Factorze"? Fani są w szoku. "Nigdy bym nie powiedziała, że to Pani"

Dziś Barabara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej znanych aktorek w kraju. Niewiele osób jednak pamięta, że zanim stała się popularna, wzięła udział w "X-Factorze" razem z zespołem Soul City.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu postanowiła przypomnieć swoim fanom, że przed laty brała udział w programie "X-Factor". W show wzięła udział wraz z zespołem, którego ówczesnym członkiem był także jej mąż

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Ewa Chodakowska Chodakowska pochłania ogromne ilości jedzenia? Wyznała: Uwielbiam jeść

Barbara Kurdej-Szatan w "X-Factorze". Wystąpiła na scenie, gdy była jeszcze w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się nagraniem ze swojego pierwszego występu przed kamerami na swoich profilach w social media. Aktorka pojawiła się w 2012 roku na scenie talent show razem z zespołem Soul City. Finalnie grupa wokalna zajęła piąte miejsce, zaraz po Dawidzie Podsiadło, Marcinie Spennerze, Ewelinie Lisowskiej, czy zespołowi The Chance. Podczas castingów Kurdej-Szatan była w ciąży, a w skład zespołu Soul City wchodził także jej mąż - Rafał Szatan.

Kim Kardashian na zdjęciu z 2021 i 2022 roku. Ludzie nie wierzą własnym oczom: 'To chore' (zdjęcie ilustracyjne) Makijażystka gwiazd zdradza, jak powiększyć usta tym prostym trikiem

Fani nie mogą uwierzyć w metamorfozę aktorki. "Całkowicie inna osoba na filmiku"

Od występu Barabary Kurdej-Szatan w "X-Factorze" minęło 11 lat. Od tego czasu aktorka przeszła prawdziwą metamorfozę. Największą różnicę można zauważyć we fryzurze gwiazdy. Po warkoczu i grzywce z drugiej edycji talent show pozostało jedynie wspomnienie. Niektórzy fani nie mogą uwierzyć w to, jak bardzo zmieniła się aktorka. Komentarze pod filmikiem z występu grupy Soul City są pełne zaskoczenia.

Całkowicie inna osoba na filmiku
O rany nigdy bym nie powiedziała, że to Pani
Gdybym nie wiedziała, że tu jesteś to bym nie poznała 
Pamiętam ten występ, ale nie pamiętałam, że to Ty tam z brzusiem byłaś.
 
Więcej o: