Edyta Herbuś pozuje topless w łóżku. Zdjęcie rozgrzało fanów. "Wyglądasz jak anioł"

Edyta Herbuś nie boi się odważnych stylizacji. Gwiazda często umieszcza na Instagramie zdjęcia w seksownych kreacjach. Tym razem zaskoczyła fanów jeszcze bardziej i zapozowała topless. W komentarzach pojawiły się okrzyki zachwytu.

Edyta Herbuś to polska tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Obecnie możemy ją oglądać jako prowadzącą program "You Can Dance. Nowa generacja" oraz "Tańcząca ze światem". Gwiazda regularnie dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z pracy i podróży. Obserwuje ją 260 tys. osób.

Zobacz wideo Edyta Herbuś w odważnym body. Fani: Kobiece piękno w najlepszym wydaniu

Herbuś świętuje Dzień Poezji. Udostępniła gorącą fotkę

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Edyta Herbuś zapozowała nago. Gwiazda udostępniła zmysłową czarno-białą fotkę w pościeli. Z okazji Dnia Poezji prezenterka zamieściła w opisie zdjęcia wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pod tytułem "Rozmowa liryczna". Zachęciła też fanów do podzielenia się swoimi ulubionymi fragmentami poezji w komentarzach. Jak sama przyznała, lubi wieczorami czytać poezję z kubkiem gorącej herbaty i w towarzystwie ukochanych pupili.

 

Edyta Herbuś zapozowała topless. Fanom odjęło mowę

Herbuś dwa razy brała udział jako trenerka tańca w "Tańcu z gwiazdami". Aktualnie pracuje jako choreografka przy produkcjach filmowych i spektaklach. Gwiazda od lat zachwyca nienaganną sylwetką, którą lubi podkreślać odważnymi stylizacjami. Najnowszy post prezenterki spotkał się ze sporą reakcją ze strony internautów, którym fotografia bardzo przypadła do gustu.

Zdjęcie sztos!
Piękna. Edytko, wyglądasz jak anioł.
Idealnie.
Przepiękna jesteś.
Można prosić o więcej?
Gwiazda wieczoru.
Super. Pięknie Edytko, śliczna jesteś.
Potrafisz zmiękczyć chyba każdego mężczyznę, cudeńko.
Super fotki, super ciało.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: