Dorota Gardias zapozowała nago. Fani nie wierzą własnym oczom. "Jest ogień"

42-letnia Dorota Gardias wprawiła swoich fanów w zachwyt. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z nietypowej sesji zdjęciowej, z której fotografie mają wylądować na warszawskiej wystawie.

Zdjęcie Doroty Gardias wzbudziło wiele komentarzy na Instagramie. Odważna fotografia wprawiła obserwatorów w osłupienie. Dziennikarka po raz pierwszy pokazała się w tak zmysłowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo Dorota Gardias trafiła do przychodni. Przechodzi trudne chwile

Kim Kardashian na zdjęciu z 2021 i 2022 roku. Ludzie nie wierzą własnym oczom: 'To chore' (zdjęcie ilustracyjne) Makijażystka gwiazd zdradza, jak powiększyć usta tym prostym trikiem

Dorota Gardias zapozowała nago. "Stresowałam się niesłychanie"

Dorota Gardias jest dziennikarką znaną z TVN i TVN24. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, chętnie dzieli się z fanami kadrami z projektów zawodowych, ale również pokazuje życie prywatne. Tym razem pochwaliła się oryginalnym zdjęciem z nietypowej sesji zdjęciowej. Pozuje na nim nago, a na głowie ma ogromny wieniec, który ma symbolizować babilońską boginię Nintu, pramatkę bogów, jedną z najstarszych czczonych bogiń w historii świata.

Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego zdjęcia. I mimo faktu, że stresowałam się niesłychanie, byłam obwieszona niezliczonymi łańcuszkami, a na głowie dźwigałam gigantyczny wieniec, muszę przyznać, że czułam się wspaniale. Silna, dumna, niepokonana.
 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czosnek niedźwiedzi inaczej nazywany jest cebulą czarownic. Czosnek niedźwiedzi. Zapisz datę w kalendarzu, bo sezon się zaczyna

Fani dziennikarki są zachwyceni. "Ciało bogini" 

Krótki film pokazujący zdjęcie z nagiej sesji Doroty Gardias polubiło ponad 2 tysiące osób, a pod postem szybko pojawiły się komentarze od zachwyconych internautek oraz internautów:

Zjawiskowo piękna.
Perfekcyjne zdjęcia. Idealna modelka.
Ciało bogini.
Piękna fotografia! Udało się wyeksponować wszystko to, co jest w kobiecie najpiękniejsze i pomyśleć, że tyle można odsłonić, lecz jednocześnie nie przekroczyć przy tym granicy dobrego smaku.
Wygląda Pani przepięknie.
Co za ciało! Co za figura! Jest ogień.
Super. Jeżeli masz zmysłowe ciało, dlaczego go nie pokazać? Oczywiście nie wulgarnie, tylko z gustem, jak w tym przypadku.
Więcej o: