Najpierw zadzwoniła po karetkę, potem chwyciła za telefon. Ludzie w szoku

Maddie opublikowała na TikToku nagranie tuż po tym, jak spadła ze schodów. Filmik bije rekordy popularności w aplikacji. Do tej pory ma już 4 mln wyświetleń. "Jestem w szoku, więc nic nie czuję. Karetka jest już w drodze" - relacjonowała. Ludzie są w szoku. "To takie w stylu millenialsów" - komentują.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Na TikToku można znaleźć naprawdę wszystko. Na platformie pojawiają się nagrania dotyczące różnych dziedzin życia. Eksperci dzielą się poradami dotyczącymi zdrowia, urody, czy macierzyństwa. Celebryci i influencerzy publikują filmiki z życia codziennego, mamy chwalą się kolejnymi nagraniami swoich dzieci, a niektórzy z przymrużeniem oka opowiadają o rzeczywistości. Ostatnio jednak kontrowersje wywołał filmik, który nagrała jedna z użytkowniczek tuż po wypadku. Maddie najpierw zadzwoniła po karetkę, a potem chwyciła za telefon.

Zobacz wideo Chciał zostać inżynierem, ale został jednym z najpopularniejszych polskich tiktokerów. "Rodzice nie byli zadowoleni, że rzuciłem studia"

Najpierw zadzwoniła po karetkę, potem chwyciła za telefon

Na niespełna 40-sekundowym nagraniu widzimy, jak Maddie leży na schodach. 

Cześć wszystkim. Spadłam ze schodów i złamałam kostkę. Jestem w szoku, więc nic nie czuję. Karetka jest już w drodze

- zaczęła. Następnie relacjonowała, że wydarzyło się to w drodze na siłownię. Dodała też kilka sekund nagrania z wnętrza karetki. Wyznała, że jej kostka złamała się w dwóch miejscach i że kolejnego dnia będzie miała operację.

Jej nagranie wywołało burzę w sieci. Ponad 4 tysiące osób pozostawiło pod nim komentarz. Niektórzy dziwili się, że w tej sytuacji postanowiła nagrać relację na TikToka, inni opisywali swoje doświadczenia ze złamaniami.

Szok po wypadku to szaleństwo. Mój syn złamał nogę i próbował się podnieść i wrócić do domu
To jest takie w stylu millenialsów. Jesteśmy ponad wszystkim
Spójrzcie, jak trzęsie się jej telefon... Naprawdę jest w szoku
Spróbuj włączyć i wyłączyć
Kocham TikToka

- czytamy wśród opinii internautów. Byli też tacy, którzy wyciągnęli morał z całej historii: Nie warto chodzić na siłownię.

Więcej o: