50-letnia Gwyneth Paltrow bez makijażu. Tak wygląda naprawdę. "Jak to możliwe?"

Gwyneth Paltrow opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się bez grama makijażu. Naturalna wersja aktorki zaskoczyła fanów. - "Wiecznie młoda...", "Miałaś robiony botox?" - komentują. - Jeśli skóra wygląda świetnie, naprawdę nie potrzeba dużo makijażu - twierdzi.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Gwyneth Paltrow jest jedną z popularniejszych aktorek Hollywood. Popularność zyskała m.in. dzięki takim filmom, jak "Siedem", "Zakochany Szekspir" czy "Szkoła stewardes". Przez wiele osób, Gwyneth Paltrow uważana jest za jedną z atrakcyjniejszych kobiet show-biznesu, a w 2012 roku magazyn "People" przyznał jej tytuł najlepiej ubranej kobiety świata.

Zobacz wideo Sandra Kubicka pokazała swoją przedmakijażową pielęgnację

Od jakiegoś czasu spełnia się jednak nie tylko jako aktorka, reżyserka czy scenarzystka filmowa, lecz także jako przedsiębiorczyni. Ku uciesze fanek i fanów, Gwyneth Paltrow prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 8,3 mln osób, z którym dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Gwyneth Paltrow bez makijażu. Fani zdumieni: "Wiecznie młoda..."

Niedawno Gwyneth Paltrow opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z łazienki, zrobione prawdopodobnie podczas wykonywania pielęgnacji. Pokazała się na nim bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że 50-letnia aktorka wygląda fantastycznie. - Głęboko wierzę, że jeśli skóra wygląda świetnie, naprawdę nie potrzeba dużo makijażu - napisała pod innym ze swoich postów.

 

Pod postem pojawiły się komentarze od zachwyconych internautek oraz internautów:

Jak to możliwe, że nadal jesteś taka piękna???
Wiecznie młoda...
Jesteś taka ładna
Bardzo piękna i naturalna
Miałaś robiony botox? Twoja skóra wygląda tak dobrze
Przepiękna
Zjawiskowa
Jedna z najseksowniejszych kobiet jakie kiedykolwiek widziałem
Wygląda cudownie
Boska skóra
Prawdziwa piękność

- piszą.

Więcej o: