Zabiła narzeczonego i 2 miesiące trzymała jego ciało w domu. Powiedziała, że to "nieszczęśliwy wypadek"

46-letnia Tabithy Wood zabiła swojego narzeczonego. Jednak na tym nie koniec tej wstrząsającej sprawy, ponieważ przez ponad dwa miesiące kobieta mieszkała z jego rozkładającym się ciałem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tabitha Wood ze stanu Georgia zamordowała swojego 82-letniego narzeczonego. Kobieta nie mogła dojść do siebie po zbrodni, którą nazwała "nieszczęśliwym wypadkiem". Nie chciała zgłosić śmierci partnera i przed ponad dwa miesiąca żyła z jego zwłokami.

Zobacz wideo Ekspert o mordercy z Mrowin: Ma potrzebę, by całkowicie kontrolować partnerkę

Zabiła narzeczonego. Przez ponad dwa miesiące żyła z jego zwłokami

46-letnia Tabitha Zelida Wood została oskarżona o morderstwo, napaść z bronią w ręku, wykorzystywanie osoby w podeszłym wieku, ukrywania jej śmierci, a także kradzieży karty kredytowej. W czerwcu ubiegłego roku pasierbica 82-latka zgłosiła na policję, że od kilku miesięcy nie ma żadnego kontaktu z mężczyzną. Funkcjonariusze z hrabstwa Hall w stanie Georgia udali się do domu Tabithy. Nie spodziewali się, że znajdą w nim rozkładające się zwłoki jej narzeczonego.

Tabitha Wood przyznała, że jej partner zmarł już dwa miesiące wcześniej. Przez ponad 60 dni kobieta żyła pod jednym dachem z jego ciałem. Sekcja zwłok potwierdziła nienaturalną przyczynę zgonu. Partner 46-latki zmarł z powodu poważnych urazów powstałych w wyniku użycia tępego, a także ostrego narzędzia. 

Jej narzeczony zmarł dwa miesiące wcześniej. Nie poszła na policję, bo myślała, że nikt nie uwierzy w "nieszczęśliwy wypadek"

Tabitha Wood podkreślała, że śmierć jej 82-letniego partnera była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Nie zamierzała zgłosić zgonu mężczyzny. Według jej relacji, była w ogromnym szoku i nie myślała, że ktokolwiek uwierzy w jej wersję wydarzeń. Ława przysięgłych rzeczywiście, nie uznała jej historii za prawdziwą. Kobietę uznano winnej wszystkich postawionych zarzutów. Kara, którą jej wyznaczono, zostanie ogłoszona w trakcie kolejnej rozprawy, która odbędzie się 24 marca.

Więcej o: