44-letnia piosenkarka eksponuje ciało w odważnym bikini. "Szczęka mi opadła"

44-letnia piosenkarka Nicole Scherzinger opublikowała ostatnio zdjęcia z wakacji z Australii, gdzie spędza czas z partnerem i znajomymi. Na kilku z nich pozuje w kusym bikini, które ukazuje jej nienaganną sylwetkę. "Jak to robisz, że wyglądasz tak dobrze?"

44-letnia piosenkarka Nicole Scherzinger, była wokalistka The Pussycat Dolls od lat zachwyca nienaganną sylwetką. Gwiazda co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania. Obserwuje ją już ponad 5,7 mln osób. Ostatnio opublikowała wakacyjne zdjęcia z Australii, na których zapozowała w odważnym bikini. Fani szybko skomentowali post i pochwalili jej wygląd. Zwrócili również uwagę na cytat dołączony do opisu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak powstała nowa płyta Beaty Kozidrak? Rozmowa z piosenkarką

44-letnia piosenkarka eksponuje ciało w odważnym bikini. "Raz do roku jedź w miejsce, gdzie nie byłeś nigdy wcześniej"

Nicole Scherzinger była główną wokalistką The Pussycat Dolls. Zespół rozpadł się w 2010 r., a piosenkarka rozpoczęła karierę solową — na koncie ma dwie płyty studyjne i liczne współprace z innymi przedstawicielami branży muzycznej. Gwiazda co jakiś czas przykuwa uwagę mediów i obserwatorów, publikując nowe zdjęcia na Instagramie. Piosenkarka aktualnie przebywa na wakacjach w Australii na wyspie Hamilton, gdzie towarzyszą jej znajomi i partner Thom Evans. Para co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia, jednak na ostatnich Scherzinger zapozowała sama. Piosenkarka do serii fotografii w bikini dołączyła opis, którym jest cytat tybetańskiego buddysty Dalajlamy:

Raz do roku jedź w miejsce, gdzie nie byłeś nigdy wcześniej.
 

Dorota Gardias 42-letnia Dorota Gardias zapozowała kompletnie nago. Internauci: "Bogini"

Internauci zachwyceni figurą Nicole Scherzinger. Uważają jednak, że takie wakacje nie są dla każdego

Internauci szybko skomentowali nowe zdjęcia Nicole Scherzinger. Wielu z nich pochwaliło zadbaną sylwetkę piosenkarki, jednak uwagę niektórych przykuł dołączony do opisu cytat Dalajlamy. Stwierdzili, że nie można go dopasować do sytuacji życiowej każdego.

Świetna rada dla bogatych ludzi.
Cholera... jeśli chodzi o wygląd, trudno cię pokonać.
Raz do roku przypominam sobie, że jestem biedny.
Szczęka mi opadła.
Zrobiłabym to, ale jestem spłukana.
Jak to robisz, że wyglądasz tak dobrze?

Barbara Kurdej-Szatan w 'X-Factor' Zanim stała się "blondynką z Playa" wystąpiła w "X-Factorze". Pamiętacie?

Więcej o: