Jest rolniczką, a traktor prowadzi ubrana w bikini. "Jesteś do tego stworzona"

- Jestem dziewczyną ze wsi, czasami jeżdżę traktorem w bikini i chcę, żeby przyszły mąż kupił mi John Deere'a - mówi. Młoda blondynka na TikToku pokazuje, jak wygląda jej codzienność na roli, rozprawiając się ze stereotypami. - Wielki szacunek dziewczyno - komentują ludzie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Znaleźć można tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także ciekawostki, triki oraz porady. Sporą popularnością cieszą się również profile osób, które dzielą się w sieci swoim życiem.

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Jej miłością są traktory. Swoimi filmikami robi furorę na TikToku

Harriet to tiktokerka, która prowadzi profil pod nazwą @haz_mosss. W sieci obserwuje ją ponad 230 tys. osób. Na co dzień jednak pracuje na farmie, a swoimi filmikami łamie stereotypy pokazując, że prowadząc traktor, wcale nie musi rezygnować z dbania o swój wygląd. W jednym z opublikowanych nagrań przyznała, że jej przyszły mąż może zapomnieć o pierścionku zaręczynowym, bo zamiast tego woli nowy traktor. W innym pokazała z kolei, jak prowadzi swój traktor ubrana w górę od bikini oraz krótkie jeansowe spodenki. 

Pod publikowanymi przez nią filmikami na TikToku, czy zdjęciami na Instagramie pojawia się wiele komentarzy od będących pod wrażeniem internautek oraz internautów: 

Niesamowite. Wielki szacunek dziewczyno
Naprawdę jesteś do tego stworzona
Dobry Boże
To rolnictwo na innym poziomie! 
Właśnie dlatego kocham wiejskie dziewczyny... Są ładne, mają poczucie humoru i kochają zwierzęta
Zawsze wyglądasz tak ładnie podczas pracy
Z tobą mogę pracować nawet za darmo
Co za widoki

- piszą.

 

Źródło: thesun.co.uk

Więcej o: