45-latek przebrał się za kobietę i ukradł gadżety erotyczne. Grozi mu do 5 lat więzienia

45-latek chciał ukraść kosmetyki oraz gadżety erotyczne. W tym celu przebrał się za kobietę i wszedł do sklepu. Niedługo później trafił do policyjnego aresztu, a za jego czyn grozi mu do 5 lat więzienia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do nietypowego incydentu doszło w jednej ze złotoryjskich drogerii. Do sklepu została wezwana policja. Funkcjonariusze mieli zająć się "wysoką, szczupłą kobietą" podejrzaną o kradzież. Gdy dojechali na miejsce, okazało się, że potencjalny złodziej to 45-letni mężczyzna.

Zobacz wideo 45-latek został przyłapany na kradzieży gadżetów erotycznych. Dla niepoznaki przebrał się za kobietę

Ukradł z płotu dietę pudełkową. W komentarzach burza: 'Straszne sku***syństwo' (zdjęcie ilustracyjne) Ukradł z płotu dietę pudełkową. W komentarzach burza: "Straszne sku***syństwo"

Przebrał się za kobietę i chciał okraść sklep. Przyłapali go pracownicy

Złotoryjska policja została wezwana do jednej z drogerii w celu zatrzymania sprawczyni potencjalnej kradzieży. Według zeznań złożonych podczas rozmowy telefonicznej wysoka i szczupła kobieta podobno weszła do sklepu, chwilę się rozglądała, po czym zaczęła wkładać towary do torebki. Wśród skradzionych produktów znalazły się drogie kosmetyki i gadżety erotyczne. Pracownicy zauważyli podejrzane zachowanie klientki, po czym uniemożliwi jej opuszczenie budynku.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, okazało się, że podejrzana to w rzeczywistości 45-letni mężczyzna. Złodziej próbował ukryć swoją tożsamość, przebierając się w damskie ubrania. Jak się okazuje, to nie była pierwsza sytuacja tego typu.

Kolejne oszustwo 'na policjanta'. Wyrzuciła 50 tys. złotych przez okno. Uwierzyła w nową metodę oszustów

Dwukrotnie okradł ten sam sklep. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Według ustaleń policji mężczyzna przebrany za kobietę dwukrotnie okradł tę samą drogerię. Łączna wartość zagarniętych towarów wynosiła prawie 1500 złotych, jednak część z nich udało się odzyskać. 45-latek od razu trafił do aresztu. Zostały mu postawione dwa zarzuty kradzieży mienia, przez co jest zagrożony karą pozbawienia wolności do pięciu lat.

Więcej o: