Chciała mieć modne paznokcie. Załamała się tym, co zobaczyła na swoich dłoniach

Wizyta u kosmetyczki nieposiadającej odpowiednich umiejętności może skończyć się fatalnie. Przekonała się o tym jedna z kobiet, która pokazała na TikToku efekt nieudanej stylizacji swoich paznokci. Zupełnie nie tego oczekiwała. - Spodziewałam się wszystkiego, ale serio nie myślałam, że aż tak - komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Na TikToku znaleźć można nie tylko wiele układów tanecznych, trendów makijażowych czy zaskakujących domowych trików. Niektóre osoby chętnie dzielą się tam zaskakującymi historiami ze swojego życia lub pokazują wpadki, które zaliczyli. Jedna z internautek opublikowała filmik, na którym pokazała, z czym wyszła kiedyś od "stylistki paznokci". Istny koszmar!

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Złamała kostkę i od razu dodała nagranie na TikToka Najpierw zadzwoniła po karetkę, potem chwyciła za telefon. Ludzie w szoku

Chciała mieć modne paznokcie. Efekt końcowy ją załamał. Zupełnie nie tego oczekiwała

Emii Ervine, tiktokerka prowadząca profil pod nazwą @emiiervine, podzieliła się w sieci efektem nieudanej wizyty w salonie stylizacji paznokci. Jak przedstawiła na opublikowanym filmiku, chciała na swoich paznokciach delikatny "marmurkowy" efekt w kolorach jasnego, pastelowego błękitu oraz różu. Coś ewidentnie poszło nie tak, bo efekt końcowy nijak miał się do inspiracyjnego zdjęcia, a jej paznokcie wyglądały tak, jakby po prostu przyklejono do nich kawałki plastiku. - Zupełnie się tego nie spodziewałam. Byłam w tym salonie wiele razy w przeszłości - wyznała Emii.

Jest rolniczką, a traktor prowadzi ubrana w bikini. 'Jesteś do tego stworzona' (zdjęcie ilustracyjne) Jest rolniczką, a traktor prowadzi ubrana w bikini. "Jesteś do tego stworzona"

Wideo obejrzano ponad 19 mln razy, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Spodziewałam się wszystkiego, ale serio nie myślałam, że aż tak 
Generalnie mając takie paznokcie naturalnie nie spodziewałabym się cudów ale omg!
O Boże, jak to zdjąć
Myślałem, że kolor będzie po prostu zwariowany, ale mój Boże, to nie może być prawda
Nie będę kłamać, wykonali okropną robotę
Nie czepiam się was, ale naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie nie przerywają i nie mówią nic stylistce, zanim skończy 
To wygląda jak wtedy, gdy jako dziecko przyklejałam taśmę klejącą, żeby udawać, że mam paznokcie

- czytamy.

Więcej o: