Włączyła lampę UV w hotelu i była w szoku. "Wolałam tego nie widzieć"

Czasami nawet drogie pokoje hotelowe mogą okazać brudne. Przekonała się o tym pewna Polka, która postanowiła sprawdzić czystość za pomocą lampy UV. Ultrafiolet odkrył wszystkie sekrety pomieszczenia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Agatestuje jest popularną influencerką, która udostępnia swoje recenzje ciekawych miejsc i atrakcji. Często wybiera się w podróż poza granice naszego kraju. Tego, co zobaczy w Paryżu, na pewno się nie spodziewała. Gdy włączyła lampę UV w pokoju hotelowym, była w szoku.

Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie trzy gwiazdki

Wynajęła pokój w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Paryża. To, co zobaczyła niemiło ją zaskoczyło

Na początku swojego nagrania, Agatestuje podzieliła się z fanami ceną za wynajęcie pokoju dla dwóch osób. Hotel, który wybrała, był oceniony na trzy gwiazdki i znajdował się w centrum Paryża. Jak sama przyznała, zdecydowała się na niego przede wszystkim przez jego lokalizację: od Pól Elizejskich dzieli go zaledwie trzyminutowy spacer. Za dwie noce zapłaciła prawie 1150 złotych.

 

Influencerka spodziewała się, że pomieszczenie zostanie wysprzątane na błysk po poprzednich gościach. Na wszelki wypadek zabrała ze sobą lampę UV. Ultrafiolet okazał się zbawienny. - Dlaczego warto nosić klapki w pokoju hotelowym? - zapytała na wstępie nagrania. Odpowiedź okazała się obrzydliwa. 

Pozory mogą mylić. "Wysprzątany" pokój skrywał brudne tajemnice

Na pierwszy rzut oka pokój wydawał się względnie czysty. Łazienkę starannie wymyto i zdezynfekowano. Światło ultrafioletowe nie pokazało żadnych niechcianych plam, czy zabrudzeń. Nie można tego jednak powiedzieć o głównym pomieszczeniu. Zdecydowanie nie zadbano o nie w ten sam sposób. Po zapaleniu lampy UV na jaw wyszły brudne sekrety. 

Podłoga, meble, a nawet ściany były pełne niedoczyszczonych plam, co dobitnie pokazało światło ultrafioletowe. Najwięcej zabrudzeń można było zobaczyć na dywanie. Ten aż "mienił" się od kolorowej poświaty wyeksponowanej przez lampę UV. - Ja rozumiem skromne warunku, ale tu jest po prostu brudno - skwitowała Agatestuje. Fani wyrazili swoje obrzydzenie w komentarzach.

Wolałam tego nie widzieć
Nie wiem, jak można chodzić boso w takich miejscach
Co to jest? Te plamy...
Więcej o: