Kobiety spod tych znaków zodiaku to często najgorsze teściowe. Wtrącają się w nie swoje sprawy

Zdarza się, że relacje synowych z teściowymi nie są łatwe. Niektórzy wierzą, że wpływ na ten stan może mieć ich znak zodiaku. Okazuje się, że trzem z nich zdarza się mieć wyjątkowo trudny charakter. Czy twoja teściowa znalazła się w tym gronie?

O teściowych przez lata powiedziano już wiele. Zdarzało się, że były bohaterkami kawałów czy kabaretów a ludzie mówili, że trudno żyć z nimi w zgodzie. Sprawdź, jaki charakter mogą mieć teściowe spod tych znaków zodiaku. Pamiętaj, by do poniższych opisów podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Kobiety spod tych znaków zodiaku mogą być najgorszymi teściowymi. Rak

Teściowa spod znaku Raka często pozornie wydaje się pogodna, miła i uśmiechnięta. Jeśli poznasz ją lepiej, możesz się przekonać, że lubi wbijać delikatne szpileczki i wszczynać konflikty w najbliższej rodzinie. Zdarza się, że czuje się urażona błahostkami. Wtedy może być zdolna do zrobienia przedstawienia na oczach gapiów. Czasem chowa urazę głęboko i przypomina o niej w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo wszystko w razie potrzeby zazwyczaj nie ma oporów, by wspomóc syna i jego żonę na wiele różnych sposobów.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska mówi wprost o swoich zarobkach. "Mam kasę"

Teściowa a znaki zodiaku. Nie zapomnij, by komplementować te spod znaku Lwa

Jeśli masz teściową spod znaku Lwa, która co jakiś czas rzuca ci niechętne spojrzenia, nie zapomnij, by często prawić jej komplementy. Może się okazać, że lubi być w centrum uwagi, a słowa uznania są dla niej ważne i sprawiają, że czuje się dowartościowana. Docenianie teściowych spod znaku Lwa może sprawić, że rozmowy i rodzinne ustalenia okażą się dużo łatwiejsze, a może nawet co jakiś czas pójdą na kompromis. Poza tym zazwyczaj uwielbiają swoje wnuki i nie ma dnia, by ich nie komplementowały. Lubią wasze odwiedziny i często czekają ze świeżo upieczonym ciastem. Mogą chcieć was chronić praktycznie jak lwice.

Znaki zodiaku Trzy znaki zodiaku, które uważane są za geniuszy. Są inteligentne

Teściowe spod tego znaku zodiaku czasem wściubiają nos w nie swoje sprawy. Baran

Współpraca i rozmowa z teściowymi spod znaku Barana może być miła i przyjemna. Często doradzą, pomogą czy zaopiekują się wnukami bez wcześniejszych próśb. Może się jednak zdarzyć, że przesadzą i zaczną wściubiać nos we wszystkie sprawy, które dotyczą małżeństwa twojego i jej syna. Mimo to na dłuższą metę nie są szkodliwe, a przebywanie z nimi może przynieść dużo uśmiechu.

Więcej o: