Pokazał, jak wygląda śniadanie w polskim szpitalu. W sieci burza. "W więzieniu pewnie lepiej karmią"

Ostatnio na Twitterze pojawiło się zdjęcie śniadania z jednego z polskich szpitali. Powiedzieć, że wyglądało skromnie, to jak nie powiedzieć nic. Użytkownicy portalu od razu podzielili się innymi podobnymi fotkami oraz swoimi komentarzami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chyba każdy, kto choć raz był w szpitalu, wie, że zwykle jakość posiłków podawanych pacjentom pozostawia sporo do życzenia. Zdjęcie śniadania, które otrzymała koleżanka jednego z użytkowników Twittera, wywołało burzę w sieci. Część komentujących nie mogła w to uwierzyć, z kolei reszta dzieliła się własnymi opowieściami i zdjęciami ze szpitalnym jedzeniem.

Zobacz wideo Chciała sprawdzić czystość w hotelu. Lampa UV pokazała brudną prawdę. "Wolałam tego nie widzieć"

Jego koleżanka dostała takie śniadanie w szpitalu. "Kciuka kucharzowi urwało"

Lawinę komentarzy i zdjęć z posiłkami ze szpitali rozpoczął post użytkownika Rafik__23. Mężczyzna udostępnił zdjęcie śniadania, które otrzymała jego koleżanka. Na talerzu znajdowowała się jedna kromka chleba, kawałek parówki i pół liścia sałaty. Jak przyznał sam autor postu, nie pozostało nic innego niż śmiać się z tej kuriozalnej sytuacji. 

Padłem ze śmiech jak to zobaczyłem. Kciuka kucharzowi urwało

Lawina zdjęć i komentarzy pod postem. To nie jedyny "mikro" posiłek

Post wzbudził duże zainteresowanie innych użytkowników. Sami z chęcią udostępniali swoje zdjęcia ze szpitalnymi posiłkami. Nie zabrakło także komentarzy osób, które nadal nie mogą uwierzyć, że jeszcze dochodzi do takich sytuacji.

Nie może tak być. To jest żart prawda?
W więzieniu pewnie lepiej karmią. W sumie ciężko, żeby karmić gorzej.

screen z twitter.comscreen z twitter.com twitter/MarJuz87

Niektóre osoby nie zgadzały się z rzeczywistością przedstawioną na zdjęciach. Informowały resztę, czy to za pomocą komentarzy, czy własnych fotek, że jakość posiłków może skrajnie różnić się w zależności od szpitala.

screen z twitterascreen z twittera twitter/BarbaFocz

Więcej o: