58-letnia Monica Bellucci nadal zachwyca. "Nie będę przepraszać za swoją urodę"

Monica Bellucci zdaniem wielu osób jest nie tylko ikoną stylu, lecz także ideałem kobiecego piękna. Od dekad inspiruje oraz zachwyca swoim wyglądem. Sama przyznała kiedyś, że "z wiekiem staje się coraz piękniejsza". Patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno się z tym nie zgodzić. - Co za kobieta! - piszą fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Monica Bellucci jest jedną z najpopularniejszych włoskich modelek oraz aktorek. Urodziła się w miasteczku Citta di Castello, tam też skończyła liceum, a następnie rozpoczęła studia prawnicze na Uniwersytecie w Perugii. Aby utrzymać się na studiach, rozpoczęła karierę modelki. Jej kariera szybko zaczęła nabierać tempa i w pewnym momencie podjęła decyzję o rezygnacji ze studiów, nie mogąc pogodzić ich z karierą w modelingu.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"
Lubiłam spędzać czas z rodzicami, przy książkach, jednocześnie myślami byłam zawsze dalej niż podwórko. Czułam się w dzieciństwie bardzo wygodnie, bezpiecznie, ale było mi też dosyć nudno. Wszyscy dookoła wszystko o sobie wiedzieli, codzienność pamiętam jako bardzo przewidywalną. A ja chciałam być wolna, nieograniczona przestrzenią, którą znam na pamięć. I ostatecznie miałam dużo szczęścia, że udało mi się tak wcześnie zacząć pracę modelki

- powiedziała w jednym z wywiadów. Przygodę z aktorstwem rozpoczęła natomiast w 1990 roku, grając we włoskim serialu, jednak gwiazdą światowego formatu i współczesnym symbolem seksu stała się po roli w filmie "Malena".

"Czuję się lepiej, niż kiedy miałam dwadzieścia lat"

Monica Bellucci od zawsze podkreśla, że akceptacja siebie i pokochanie własnego ciała to klucz do sukcesu. Dziś aktorka ma 58 lat i nieustannie zachwyca swoją urodą. Jaki jest jej sekret? Po pierwsze: nie palić. Po drugie: nie pić alkoholu. Po trzecie: jeść to, co się lubi. Oprócz tego, gwiazda dba o formę ćwicząc podobno jogę kilka razy w tygodniu, od czasu do czasu trenuje na siłowni i regularnie pływa. - Z wiekiem staję się coraz piękniejsza. Nie będę przepraszać za swoją urodę - mówiła o sobie, gdy skończyła 48 lat.

 

- Niczego nie da się zrobić z tym, że jestem coraz starsza, prawda? Dlatego bawię się tym i korzystam ze wszystkiego, co sprawia, że dziś czuję się lepiej, niż kiedy miałam dwadzieścia lat - mówiła z kolei w 2015 roku, kiedy to wcieliła się w dziewczynę Bonda. Monica Bellucci prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ponad 5 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Pod publikowanymi przez gwiazdę zdjęciami nie brakuje komplementów oraz słów zachwytu.

Najpiękniejsza kobieta na świecie
Z każdym kolejnym rokiem stajesz się piękniejsza
Po prostu perfekcja
Zjawiskowa kobieta

- piszą internautki oraz internauci.

 
 
Więcej o: