Justyna Steczkowska zdradza sekret swojej "pięknej figury". "Moje ciało zmieniło się na lepsze"

Justyna Steczkowska od lat zachwyca fanów nienaganną sylwetką. 8 marca w poście na Instagramie postanowiła wyjawić, czemu ją zawdzięcza. Okazuje się, że nie chodzi tylko o geny i utrzymywanie diety. "Widzę, jak moje ciało zmieniło się na lepsze i trzyma formę".

50-letnia Justyna Steczkowska znana jest ze swojej pracowitości i wielu zdolności. Artystka od lat zachwyca nienaganną sylwetką. Wielu fanów przez długi czas zastanawiało się, czemu ją zawdzięcza. Gwiazda w poście na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 182 tys. osób, zdradziła swój sekret. Okazuje się, że to nie tylko geny, ale również i wytrwałość oraz ciężka praca.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy syn Steczkowskiej chce wystąpić na Eurowizji? "Pomysł został rzucony, żebyśmy zrobili utwór na preselekcje"

Justyna Steczkowska podzieliła się sekretem na idealną sylwetkę. "Widzę, jak moje ciało zmieniło się na lepsze"

Justyna Steczkowska bardzo dba, by przy każdej okazji wspaniale się prezentować. Zawsze ma dobrze dobrany make-up, ubrania i nienaganną fryzurę. Z okazji Dnia Kobiet 8 marca piosenkarka opublikowała na Instagramie post, w którym wyjawiła fanom sekret swojej szczupłej sylwetki. 

Trenuję EMS już od 6 lat i widzę, jak moje ciało zmieniło się na lepsze i trzyma formę. (...) Zamiast 1,5 godziny na siłowni ćwiczę 2 razy w tygodniu po 30 minut. Przez dodatkową stymulację impulsem elektrycznym jestem w stanie spalić więcej kalorii, a moje mięśnie się wzmacniają.

EMS polega na elektrostymulacji mięśni, które z czasem się wzmacniają. W tym celu często należy założyć specjalny kombinezon z elektrodami przesyłającymi mięśniom impulsy o sile zależnej od potrzeb i wytrzymałości na ból. EMS może być stosowane zarówno jako forma rehabilitacji, jak i trening.

W 2020 r. Justyna Steczkowska w rozmowie z "Faktem" spytana o receptę na wieczną młodość podzieliła się swoimi przemyśleniami. Okazuje się, że nie rezygnuje ze wspólnych posiłków z rodziną. - Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia — powiedziała.

 

Fani zachwyceni figurą Steczkowskiej. "Jest pani inspiracją"

Wielu fanów skomentowało post Justyny Steczkowskiej z 8 marca. Cieszą się, że wyjawiła sekret swojej figury i komplementują nienaganny wygląd gwiazdy. Okazuje się, że wielu chciałoby wyglądać tak jak artystka.

Dziękuję za rady. W końcu podzieliła się Pani sekretem. Jest pani inspiracją i jeszcze taka piękna, artystyczna dusza.
Do genialnej metody dorzućmy jeszcze konsekwencję i systematykę!
Chcę mieć Twoje ciało, wygląd i formę. Jesteś boginią. Zazdroszczę Ci samozaparcia.
Wygląda Pani przepięknie, jeszcze ten cudowny uśmiech. Marzenie wyglądać tak pięknie w pani wieku.
Ja też uwielbiam być kobietą. Codziennie się tego uczę. Mam nadzieję, że kiedyś będę takim kolorowym ptakiem jak pani jest!
Piękna figura.
Więcej o: