Jak obudzić w sobie boginię? Astrolożka zdradza, jak malować się w zgodzie z gwiazdami

Te trzy znaki zodiaku są najpiękniejsze. Są też największymi uwodzicielkami. Astrolożka zdradza, jak malować się w zgodzie z gwiazdami, by wydobyć wewnętrzną boginię.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Szukasz makijażowej rutyny idealnie dopasowanej do ciebie? Dobierz idealny makijaż do twojego znaku zodiaku.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Znana astrolożka Carolyne Faulkner przeanalizowała charakterystykę każdego znaku zodiaku i stworzyła makijażową rutynę, która ma wydobyć twoją wewnętrzną boginię.

Autorka książki The Signs In Love mówi:

Wyglądanie i czucie się dobrze jest ze sobą połączone tak samo, jak połączone są nasze znaki zodiaku, z technikami makijażowymi i stylem.

Zodiakalny makijaż dla Barana

Osoby urodzone pomiędzy 20 marca, a 19 kwietnia, są odważne w swoim własnym stylu. Są doskonałymi przywódcami.

Powinny nosić: Brązy i neutralne cienie do powiek, by uspokoić ognistą energię swojego znaku zodiaku. Naturalne odcienie będą świetnie uziemiać.

Powinny unikać: Mocnych, ostrych kolorów zarówno na oczach jak i ustach, ponieważ będą destabilizować ich yin i yang, jednocześnie naruszając równowagę pomiędzy ich damską i męską energią.

Zodiakalny makijaż dla Byka

Osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia, a 20 maja są niezwykle zdolne. Byk to znak rządzony przez Venus. Jest więc naturalnie niezwykle stylowy. Panie byki to jedne z najpiękniejszych kobiet.  Kiedy byki połączą się z naturą, zbalansują swoje materialistyczne pragnienia.

Powinny nosić: Odrobinę koloru na oczach lub ustach. Róże, złoto i brąz w stylu Gigi Hadid sprawdzi się doskonale.

Powinny unikać: Ponurych kolorów. Zawsze powinny dodawać błyszczyk lub odrobinę koloru do makijażu. Nudne, blade makijaże obniżą ich energię.

 

Zodiakalny makijaż dla Bliźniąt

Osoby urodzone pomiędzy 21 maja, a 20 czerwca są niezwykle bystre i posiadają analityczny umysł. Powinny czasem, jednak zwolnić. To pomoże osiągnąć im najlepsze rezultaty.

Powinny nosić: Eleganckie palety kolorów, takie jak odcienie kremu, różu. Dodatkowo świetnie sprawdzą się dla nich rozświetlacze. Matowe, trwałe pomadki to doskonałe rozwiązanie dla bliźniąt, które mają napięte harmonogramy i dni przepełnione aktywnościami.

Powinny unikać: Wszelkich makijaży i stylizacji, które będą miały za dużo wzorów i kolorów. Zaburzy to ich koncentrację i balans. Najlepiej będą czuć się, stawiając na monochromatyczność.

Zodiakalny makijaż dla Raka

Osoby urodzone pomiędzy 21 czerwca, a 22 lipca są niezwykle delikatne, szczodre i kreatywne. Kobiety spod tego znaku należą do najpiękniejszych. By uniknąć emocjonalnego wypalenia, raki powinny spędzać więcej czasu w samotności, na łonie natury.

Powinny nosić: Naturalne, delikatne makijaże, podkreślać kości policzkowe. Skupić się na naturalnym konturowaniu.

Powinny unikać: Nienaturalnego, mocnego makijażu.

 

Zodiakalny makijaż dla Lwa

Osoby urodzone pomiędzy 23 lipca, a 22 sierpnia są silne, kochające i pewne siebie. Czasem przesadzają jednak z szukaniem atencji.

Powinny nosić: Czarny lub brązowy eyeliner i makijaż foxy eye, w stylu Kylie Jenner i Kim Kardashian.

Powinny unikać: Noszenia za mocnego makijażu. Nie powinny łączyć mocnej kreski ze sztucznymi rzęsami, by nie ukrywać naturalnej urody. Jeśli stawiają na mocne oko, zdecydować się na delikatniejszy kolor na ustach.

 

Zodiakalny makijaż dla Panny

Osoby urodzone pomiędzy 23 sierpnia, a 22 września są niezwykle mądre i godne zaufania. Powinny jednak przewalczyć w sobie chęć kontrolowania wszystkiego.

Powinny nosić: Dokładny, wypracowany makijaż taki jak kreska eyelinerem w połączeniu z matowymi ustami. Świetnie na ustach sprawdzi się również czerwień.

Powinny unikać: Nakładania cieni na powieki bez primera. Niedokładny makijaż czy smugi doprowadzą je do szału.

Zodiakalny makijaż dla Wagi

Osoby urodzone pomiędzy 23 września, a 23 października uwielbiają uwodzić. Chcą wyglądać doskonale przez cały czas. Mogą jednak skupiać się za bardzo na swoim wyglądzie.

Powinny nosić: Świeży look. Zadbać o dobre nawilżenie twarzy. Świetnie sprawdzi się również delikatny krem bb zamiast podkładu.

Powinny unikać: Ciężkiego makijażu o efekcie maski. Zrezygnować z matowych, kryjących podkładów.

Zodiakalny makijaż dla Skorpiona

Osoby urodzone pomiędzy 24 października, a 21 listopada to silne osoby o wyrazistym charakterze. Skorpiony to jedne z najpiękniejszych kobiet. Tajemnicze i niedostępne, są profesjonalnymi uwodzicielkami. Powinny jednak częściej się rozluźnić i częściej otwierać.

Powinny nosić: Jasne kolory, które przełamią ich głęboką energię. Świetnie wyglądać będą w zielonkawych i złotych cieniach. 

Powinny unikać: Mocnego obrysu ust kredką. Lepiej sprawdzi się naturalniejsza szminka. 

Zodiakalny makijaż dla Strzelca

Osoby urodzone pomiędzy 22 listopada, a 21 grudnia są niezwykle mądre. Całe życie szukają wolności. Kochają podróże i długo nie usiedzą w miejscu. Mają jednak często problem z lojalnością.

Powinny nosić: Delikatny makijaż, najlepiej rozświetlający. Świetnie sprawdzą się dla nich cienie i róż z błyszczącymi drobinkami.

Powinny unikać: Pracochłonnych makijaży. Strzelce powinny postawić na szybkie i proste makijaże.

Zodiakalny makijaż dla Koziorożca

Osoby urodzone między 22 grudnia a 19 stycznia są niesamowicie ambitne. Porażka, to to, czego boją się w życiu najbardziej.

Powinny nosić: Róż na policzkach, który doda im dziewczęcości.

Powinny unikać: Matowych, ciężkich podkładów i matowych szminek.

Zodiakalny makijaż dla Wodnika

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku obchodzą urodziny od 21 stycznia do 18 lutego. Z natury są zbuntowane i przebojowe. Powinny zastanowić się dwa razy, zanim zrezygnują z czegoś w emocjach.

Powinny nosić: Energetyzujące kolory w odcieniach niebieskości. Świetnie sprawdzi się dla nich kreska na linii wodnej oka.

Powinny unikać: Rozmazanego makijażu w stylu smokey eye.

Zodiakalny makijaż dla Ryb

Osoby, które urodziły się między 19 lutego, a 20 marca należą do wyjątkowo wrażliwych, otwartych i pomocnych. Muszą jednak nauczyć się stawiać granice, by nie dać się wykorzystać.

Powinny nosić: Kolorowe, odważne mascary.

Powinny unikać: Makijażowej nudy. Im żywiej i odważniej, tym lepiej!

OFERTY AVANTI24.PL: Romantyczna sukienka na wiosnę już za 59,99! Klasyczna, a piękna.

Więcej o: