Żona Kamila Stocha zamieściła poruszający wpis. Zaapelowała o pomoc. "Hieny też mogą"

Odkąd w mediach pojawiła się informacja, że żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu, wiele osób wyraziło wsparcie dla polskiego skoczka i jego rodziny. Jedną z nich jest Ewa Bilan-Stoch, która w mediach społecznościowych opublikowała poruszający wpis.

Wiadomość o tym, że żona Dawida Kubackiego znalazła się w szpitalu, poruszyła opinię publiczną. Ewa Bilan-Stoch i Marta Kubacka pozostawały w dobrych relacjach. Żona Kamila Stocha zamieściła na Twitterze wpis, jednocześnie jednocząc się ze wszystkimi osobami, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Zobacz wideo Kubacki dziękuje żonie, że puściła go na TCS. "To nie jest komfortowa sytuacja"

Emilia Dankwa Gwiazda "Rodzinki.pl" zaskoczyła nagraniem w odważnej stylizacji

Żona Kamila Stocha w poruszającym wpisie. "Hieny też mogą"

Ewa Bilan-Stoch wspiera męża w karierze sportowej, ale sama również chętnie udziela się w mediach społecznościowych oraz angażuje się w działalność charytatywną. Na Twitterze opublikowała post z mapą Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, apelując o oddawanie krwi. Jak podkreśliła, krew mogą oddać wszyscy, a nie tylko fani skoków narciarskich. Dodała, że treść posta odnosi się również do internetowych hejterów, żerujących na tragedii Dawida Kubackiego i jego żony.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

88-letnia Sarene Taylor zmarła po 28 dniach pobytu w szpitalu, gdzie trafiła z powodu udaru. 88-latka trafiła do szpitala. Lekarze nie podawali jej jedzenia i picia

Marta Kubacka trafiła do szpitala. "Jest w najlepszych rękach"

Dawid Kubacki ogłosił, że wycofał się z zawodów norweskim Vikersund z powodów osobistych. Fani skoków narciarskich byli zdumieni i zaniepokojeni całą sytuacją, dlatego skoczek postanowił wyjaśnić, dlaczego zrezygnował z zawodów i wrócił do Polski.

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych. Jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna. Wiem, że będzie walczyła.

W rozmowie z "Faktem" Adam Małysz podkreślił, że sztab i inni skoczkowie wspierają Dawida i trzymają kciuki, aby żona wróciła do zdrowia. - Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi – zapewnił.

Więcej o: