Twierdzi, że zaraził się chorobą weneryczną na siłowni. "Odblokowałeś u wszystkich nowy lęk"

Influencer o nicku grinny45 podzielił się niedawno z fanami dość nietypową historią. Mężczyzna twierdzi, że po ostatniej wizycie na siłowni zaraził się chorobą weneryczną. Nie wszyscy wierzą jednak w jego opowieść.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy na siłowni można zarazić się chorobą weneryczną? Według tego influencera właśnie to mu się przytrafiło. Początkowo myślał, że infekcja oka to lekkie zapalenie spojówki, jednak lekarz miał mu wyjaśnić, że zaraził się bakteriami chlamydii.

Zobacz wideo Masz planowany pobyt w szpitalu? Nie zapomnij spakować tych rzeczy!

Myślał, że ma zapalenie spojówek. Okazało się, że zaraził się chorobą weneryczną

Grinny45, a właściwie Jayden, jest tiktokowym twórcą, którego obserwuje blisko 130 tysięcy użytkowników. Kilka miesięcy temu influencer wstawił filmik, na którym skarżył się na zapalenie spojówki. Żartobliwie stwierdził, że nie można też wykluczyć chlamydiozy, czyli choroby przenoszonej drogą płciową. Dowcip okazał się prawdą. Choć mężczyzna twierdzi, że nie uprawiał seksu od ponad 90 dni, zaraził się bakteriami chlamydii. 

Gdy objawy się nasiliły Jayden udał się do lekarza. Ten po chwili dokładnego badania określił powód zakażenia oka. Były to bakterie chlamydii. To mocno zdziwiło influencera. Powiedział doktorowi o swoim życiu seksualnym, a konkretniej o jego braku. Lekarz miał więc podobno wydać inną diagnozę. Z racji tego, że grinny45 jest częstym bywalcem siłowni, mógł położyć ręcznik na sprzęcie, na którym wcześniej ćwiczyła osoba bez majtek. Po przetarciu twarzy Jayden przeniósł szkodliwe bakterie na swoje ciało.

Twierdzi, że zaraził się chorobą weneryczną na siłowni. Nie wszyscy mu wierzą

Filmik Jaydena zachęcił jego widzów do dyskusji. Część z nich przestrzega innych ćwiczących przed podobnymi zdarzeniami i radzi czyścić sprzęt przed każdym użyciem. Wiele osób nie do końca jendak wierzy w historię influencera. 

Powinieneś dostać Oscara
Nie ma szans, żeby zaraził się tym na siłowni. Nigdy w to nie uwierzę
Myślałam, że to żart, dopóki tego nie wygooglowałam
Właśnie odblokowałeś u wszystkich nowy lęk. Dzięki
Więcej o: