Ogromny biust utrudniał jej życie, więc pojechała na zabieg do Turcji. Diametralna zmiana

Duży biust często oznacza spore utrudnienia w codziennym funkcjonowaniu. Przypomina o tym historia pewnej tiktokerki. Kobieta jakiś czas temu zdecydowała się na operację zmniejszenia piersi.

Ponadprzeciętnie duży biust powoduje przeciążenie kręgosłupa, co często skutkuje bólami pleców i wadami postawy, latem przyczynia się do odparzeń skórnych pod piersiami. Do tego dochodzą problemy z doborem bielizny i utrudnienia w uprawianiu wielu sportów. Niedawno o tym, dlaczego zdecydowała się na operację zmniejszenia biustu, opowiedziała tiktokerka @phoebeh0wie. 

Zobacz wideo Profilaktyka raka piersi u Polek. A ty jak często się badasz?

Ogromny biust utrudniał jej życie.

Zabieg został wykonany w jednej z klinik Turcji. Za całość kobieta zapłaciła 3800 dolarów, co jak podkreśla  jest ceną bardzo atrakcyjną. Na jednym ze swoich filmów opowiedziała, dlaczego w ogóle zdecydowała się na taki krok. 

Ogromny biust utrudniał jej życie, więc pojechała na zabieg do Turcji. Diametralna zmianaOgromny biust utrudniał jej życie, więc pojechała na zabieg do Turcji. Diametralna zmiana TikTok/phoebeh0wie

Phoebe nie ukrywa, że ogromny biust utrudniał jej codzienne funkcjonowanie. Przed operacją nosiła biustonosze w rozmiarze 65I. Postanowiła więc zapisać się na listę oczekujących na zabieg w ramach NHS (National Health Service, czyli brytyjska służba zdrowia). Niestety nikt nie odezwał się do niej w tej sprawie. W końcu, po trzech lata oczekiwania, kobieta stwierdziła, że skorzysta z usług jednej z tureckich klinik. 

"Nie miałam implantów"

Obecnie Phoebe nosi biustonosze w rozmiarze 70B. Jak podkreśla, operacja nie tylko wpłynęła na jakość jej życia, lecz także zwiększyła pewność siebie. Jej zdaniem, jest to najlepsza rzecz, jaką mogła dla siebie zrobić. Kobieta zdradziła także, na czym polegała operacja. - Nie miałam implantów, biust był naturalny. Wykonano więc tylko redukcję i lifting - wyjaśniła na TikToku. Zobaczcie, jak wygląda teraz:

Ogromny biust utrudniał jej życie, więc pojechała na zabieg do Turcji. Diametralna zmianaOgromny biust utrudniał jej życie, więc pojechała na zabieg do Turcji. Diametralna zmiana TikTok//phoebeh0wie

Więcej o: