Modelka plus size zdjęła stanik i pokazała, jak zmieniają się piersi. "Wszystkie są piękne"

Modelka plus size Ellie Sweet mierzy się w internecie z krytycznymi komentarzami na temat swojego ciała. Wychodząc naprzeciw hejterom, podzieliła się na profilu dwoma zdjęciami. Na jednym jest w staniku, na drugim zaś go zdjęła. Dlaczego to zrobiła?

Modelka Ellie Sweet zestawiła ze sobą dwie fotografię, aby pokazać ludziom różnicę pomiędzy piersiami w staniku oraz bez. Chciała w ten sposób podkreślić, że wszystkie rodzaje piersi są pięknie niezależnie od tego, jak wyglądają.

Zobacz wideo Nie lubisz, gdy ramiączka stanika wystają ci spod bluzki? Wystarczy ten jeden trik

Pokazała piersi w staniku i bez. "Wszystkie są piękne"

Na Instagramie obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób. Ellie jest modelką plus size i otwarcie mówi o tym, że spotyka się z hejtem oraz nieprzychylnymi komentarzami pod adresem swojego ciała i dużych piersi. Zdecydowała się rozebrać, aby pokazać ludziom różnicę na temat tego, jak wyglądają piersi wspierane dobrym biustonoszem, a jak wyglądają bez niego. Liczyła, że uda jej się przekonać kobiety do akceptacji własnego ciała. Każde piersi wyglądają inaczej, lecz wszystkie są piękne i nie powinnyśmy się ich wstydzić.

Uwielbiamy je krytykować. Są albo za małe, albo za duże, za obwisłe, za długie, za dużo rozstępów. (…) Tak wyglądają moje piersi w staniku i w porównaniu z ich naturalnym ułożeniem. To była jedna z moich największych niepewności. Dlaczego? Przecież moje piersi wyglądają pięknie. (...) Wszystkie piersi są piękne.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Internauci komentują kontrowersyjne zdjęcie. Wiele osób wspiera Ellie

Post Ellie Sweet wzbudził wiele komentarzy i wywołał dyskusję na temat kobiecego ciała. Internauci i internautki wspierają modelkę i uważają, że takie osoby jak ona są w przestrzeni publicznej bardzo potrzebne.

Z biustonoszem, bez biustonosza, naturalne, duże czy małe. Wszystkie są niesamowite.
Zgadzam się. Żadna kobieta nie powinna się wstydzić własnego ciała.
Myślę, że krytyczne komentarze piszą zazdrośni ludzie.
Wyglądasz ślicznie!
Dzięki tobie czuję, że jestem normalna.
Normalizujmy kobiece ciało.
Więcej o: