Beata Kozidrak, Cleo, Jennifer Lopez i inne. Te gwiazdy od lat noszą peruki i doczepy

Długie i gęste włosy lub częsta zmiana ich długości to często znaki rozpoznawsze gwiazd show-biznesu. Okazuje się jednak, że bardzo często za takimi fryzurami wcale nie stoi natura, a doczepy oraz peruki. Jedne otwarcie się do tego przyznają, inne latami skrywały ten sekret. Jak zatem wyglądają ich naturalne włosy?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Gwiazdy uwielbiają bawić się swoim wizerunkiem, a korzystanie ze sztucznych włosów to łatwy sposób na szybką zmianę fryzury. Znane i lubiane kobiety show-biznesu często wykorzystują to pojawiając się na czerwonym dywanie czy podczas zawodowych projektów, takich jak filmy, seriale oraz teledyski. 

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Beata Kozidrak

Jej naturalny odcień włosów to ciemny blond, jednak na początku lat 90. Beata Kozidrak zdecydowała się na ich rozjaśnienie i jasnemu blondowi jest wierna do dziś. Zarówno na scenie, jak i na co dzień, gwiazdę najczęściej zobaczyć można w rozpuszczonych, pełnych objętości, delikatnie pofalowanych włosach. Patrząc jednak na niektóre zdjęcia artystki, można zauważyć, że Beata Kozidrak korzysta z peruk.

 
 

Jennifer Lopez

JLo podczas publicznych występów zachwyca bardzo gęstymi oraz długimi włosami. Nie dajcie się jednak zwieść. Nawet ona nie została aż tak hojnie obdarzona przez naturę. Podczas oficjalnych wyjść, piosenkarka niemal zawsze ma zagęszczone włosy dopinanymi treskami. 

 
 

Cleo

Długi, gęsty blond kucyk i kreska na oku to jedne ze znaków rozpoznawczych Cleo. Nie ukrywa jednak, że do tworzenia swoich scenicznych fryzur wykorzystuje doczepiane pasma. - Często dostaję od was powtarzające się pytanie: "Cleo, dlaczego nie chodzisz w rozpuszczonych włosach?". Odpowiedź jest bardzo prozaiczna: bo zwyczajnie w świecie w związanych jest mi o wiele wygodniej - wyznała kiedyś na swoim instagramowym profilu. 

 
 

Doda

Z peruk oraz doczepów korzysta również Doda. Piosenkarka najczęściej sięga po nie podczas swoich występów scenicznych czy na planach teledysków. Kilka razy Dodzie udało się nawet nabrać swoich obserwatorów, gdy pokazała się w krótkich włosach. Później okazywało się jednak, że artystka wcale nie obcięła swoich kosmyków, a jedynie skorzystała z idealnie dobranej peruki.

 
 

Magda Gessler 

Burza blond loków to nieodłączny element wizerunku najpopularniejszej polskiej restauratorki. W rzeczywistości jednak, aby uzyskać taki efekt, włosy Magdy Gessler są zagęszczane. Na instagramowym profilu restauratorki znaleźć można jednak zdjęcia, na których pokazuje swoje kosmyki w naturalnym wydaniu.

 
 
Więcej o: