Pamiętacie Juanitę Solis z "Gotowych na wszystko"? Dziś ma 21 lat i trudno ją rozpoznać

Madison De La Garza wcieliła się w rolę Juanity Solis w kultowym serialu "Gotowe na wszystko", gdzie jako pulchna dziewczynka podbiła serca telewidzów. Obecnie ma 21 lat i wyrosła na piękną kobietę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przez osiem lat, od 2004 do 2012 roku, na ekranie przewijał się serial telewizyjny "Gotowe na wszystko". Serial skupiał się na życiu czterech przyjaciółek w fikcyjnej podmiejskiej dzielnicy Wisteria Lane. Ale nie tylko główne postacie przyciągnęły widzów. Również kilka drugoplanowych ról również stało się ulubieńcami widzów. Jedną z nich była córka Gabrielle Solis, Juanita. 

 
Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA. "Mam inną optykę"

Pamiętacie małą Juanitę Solis z "Gotowych na wszystko"? W przeszłości dokuczano jej z powodu wagi

Znana z roli Juanity Solis w "Gotowych na wszystko", Madison De La Garza urodziła się 28 grudnia 2001 roku w Dallas w Teksasie. Jest córką Dianny i Eddiego De La Garza, a jej przyrodnią siostrą jest piosenkarka i aktorka Demi Lovato. W latach 2008-2012 zyskała międzynarodową popularność, występując w przebojowym serialu "Gotowe na wszystko". Jej ekranowymi rodzicami byli Eva Longoria i Ricardo Chavira. Jako dziecko młodej aktorce często dokuczano z powodu wagi. La Garza starała się jednak nie brać do siebie złośliwych uwag i często odpowiadała na hejt, wysyłając wiadomości do swoich krytyków z zabawnymi koszulkami

 

Madison De La Garza dziś ma 21 lat i jest nie do poznania

Mała Juanita Solis z kultowego serialu "Gotowe na wszystko" dorastała na oczach widzów, a dzisiaj jest nie do poznania. Madison De La Garza ma obecnie 21 lat i kontynuuje karierę aktorską. Ma na swoim koncie kilka mniejszych ról w różnych filmach i programach telewizyjnych. Zagrała m.in. w "Słonecznej Sonny", "Powodzenia, Charlie!" i "Bad teacher". Ma również kanał na YouTube i stale rozwija się jako influencerka w mediach społecznościowych, gdzie często udostępnia zdjęcia i filmy ukazujące kulisy życia prywatnego jak i zawodowego.

 
Więcej o: